Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Nie brakowało nam motywacji” – Martin Vaculik

09/09/2013 0:00:00
Redakcja

Tylko pięć punktów wywalczył dla tarnowskich Jaskółek Martin Vaculik we wczorajszym spotkaniu półfinałowym w Zielonej Górze. Mecz zakończył się wysoką wygraną gospodarzy 53:37.

Martin ze swojego występu nie jest zadowolony. Zawodnik zdaje sobie sprawę, że popełniał dużo błędów na trasie. – Niestety przegraliśmy i bardzo przepraszamy kibiców za to, że nie awansowaliśmy do finału. Tor był ciężki, aby znaleźć dobre dopasowanie motocykla. Pierwszy bieg potoczył się w miarę dobrze, ale później miałem olbrzymie problemy, aby w ogóle wyjechać spod taśmy. Wydaje mi się, że silnik był zbyt słaby na ten tor, gdyż było bardzo przyczepnie. W pozostałych biegach popełniałem błędy. Jechałem za szeroko, a lepsza była ścieżka przy krawężniku. To są błędy, za które musieliśmy zapłacić. Trzeba dobrze przeanalizować ten mecz i wyciągnąć wnioski, żeby następnym razem uniknąć tych błędów – powiedział po spotkaniu.

Zdaniem Słowaka była szansa na finał dla Jaskółek. Problemem były jednak błędy popełniane na trasie oraz problemy sprzętowe. – Nie brakowało nam motywacji – finał był wystarczającą zachęta do dania z siebie wszystkiego. Jednak było za wiele błędów, silniki były nie do końca dopasowane, więc wyszło jak wyszło. Myślę, że walka o brąz będzie wyrównanym pojedynkiem. Obie drużyny są bardzo fajne. Zrobimy wszystko, aby wywalczyć ten brązowy medal  – dodał Martin Vaculik.

Zawodnik Unii Tarnów uważa, że w finale DMP znalazły się dwie najmocniejsze drużyny. – W tym roku Unibax i Falubaz są z pewnością dwiema najmocniejszymi drużynami w Polsce. Oba zespoły mają jedne z najlepszych składów, co widać gołym okiem. Już przed sezonem było widać, że te ekipy są na papierze najmocniejsze. Szykują się pasjonujące finały – zakończył Martin Vaculik.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST