Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Nicki Pedersen: „Wciąż muszę chłodzić rękę lodem, ale jest zdecydowanie lepiej”

29/05/2018 17:07:31
Redakcja

Mecz w Lesznie był kolejnym udanym występem Nickiego Pedersena, ale najważniejsze jest to, że ręka Duńczyka coraz mniej boli – Jest zdecydowanie lepiej. Wciąż muszę chłodzić rękę lodem. Ale znów czuję moc w motocyklu i mogę to wykorzystać czego wcześniej nie mogłem zrobić. Dwa tygodnie temu było o wiele gorzej. Tak jak powiedziałem teraz jest już lepiej, ale muszę używać lodu i chłodzić to miejsce – rozpoczął.

Nicki docenił przygotowanie toru, które uznał za najlepsze jakie kiedykolwiek zastał w LesznieTor w Lesznie jaki był przygotowany na dzisiejsze zawody był chyba najlepszym jaki tu kiedykolwiek zastałem. Gospodarze są na tym torze bardzo mocni i wszyscy wiedzieliśmy, że ciężko będzie tu przyjechać i ich pokonać. Cieszę się, że dysponuję sprzętem, z którego jestem zadowolony – powiedział.

Naszego zawodnika nie ominęły problemy sprzętowe, przez które stracił pewne 3 punkty, a jak się okazuje, podobna sytuacja miała miejsce w 15 biegu – Nie jestem pewien na 100%, ale problem był prawdopodobnie w gaźniku. Paliwo było w baku, ale gaźnik go nie dostawał. Czułem to przez całe 3 okrążenia, a potem silnik przestał pracować. Wymieniliśmy między innymi gaźnik i zapłon, a w biegu 15 stało się dokładnie to samo. Chciałem dojechać do mety, więc na chwilę odjąłem gaz i znów przekręciłem manetkę żeby paliwo dotarło do gaźnika. Jakoś przetrwałem ten bieg. Musimy rozebrać silnik i zobaczyć dokładnie w czym był problem – zakończył Nicki Pedersen.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST