Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Naprawdę czekam na powrót do Tarnowa” – Greg Hancock

15/01/2014 0:00:00
Redakcja

Po rocznej przerwie kontrakt z tarnowską Unią ponownie podpisał Greg Hancock. Amerykanin w sezonie 2012 był jednym z filarów Jaskółek. Wspierał swoich kolegów nie tylko punktowo, ale także mentalnie w parku maszyn. Amerykanin nie od dziś znany jest ze swojego podejścia do sportu. W dużej mierze to właśnie dzięki niemu w zespole panowała wspaniała atmosfera, która przełożyła się na złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski.

Aktualnie Indywidualny Mistrz Świata z 1997 oraz 2011 roku przygotowuje się do sezonu w Kalifornii. Zawodnik zdaje sobie sprawę, że wracając do Tarnowa wielu Kibiców liczy, że będzie spisywał się jak to miało miejsce w sezonie 2012. – Naprawdę czekam na powrót do Tarnowa w nowym sezonie. Bardzo podobał mi się rok 2012 w moim wykonaniu w barwach Unii i zrobię, co w mojej mocy, aby sprostać oczekiwaniom – powiedział.

Jak podkreśla Greg Hancock przerwa zimowa jest dla Niego bardzo ważnym momentem w ciągu roku. Amerykanin ma wówczas dużo więcej czasu dla rodziny i stara się go maksymalnie wykorzystać. – Dla każdego zawodnika czas z rodziną jest najlepszym czasem w ciągu całego roku. Uwielbiam być z moją rodziną jak najwięcej, szczególnie, gdy większość sezonu jestem w rozjazdach z dala od domu – powiedział.

Sympatyczny Amerykanin zaznacza jednak, że w trakcie przerwy zimowej skupia się także na przygotowaniach do nowego sezonu. – Zawsze staram się dbać o zdrowie i zdrowo odżywiać. Bardzo ważny jest regularny trening, a teraz, gdy nowy sezon widać już za horyzontem cały ten proces staram się zwiększyć – zakomunikował.

Syn Grega HancockaWilbur próbował ostatnio swoich sił na małym motocyklu. Wiele osób ma nadzieję, że może pójść od w ślady ojca. – Jestem pewien, że może, ale ja z mojej strony nie będę moich dzieci zmuszał do uprawiania sportów motorowych czy jakiś innych. Będę dopingował ich, aby spróbowali wielu rzeczy, a kiedy znajdą tą jedną jedyną rzecz, którą chcą robić będę ich w tym wspierał – powiedział.

Przed nowym sezonem w Enea Ekstralidze wprowadzono kilka zmian regulaminowych. Były Indywidualny Mistrz Świata ma nadzieję, że nowe przepisy się sprawdzą. – To będzie ciekawy sezon dla polskiego żużla, ponieważ wprowadzono kilka nowych przepisów. Mam nadzieję, że wszystko to się sprawdzi, ale mam oczywiście pewne obawy – powiedział.

Działacze Unii Tarnów kontraktując Amerykanina na nowy sezon mają nadzieję, że będzie on spisywał się jak przed dwoma laty, kiedy był jednym z liderów Jaskółek. – Jeśli chodzi o Unię Tarnów to wierzę Markowi Cieślakowi, że zbudował fantastyczny zespół, który ma wszystkiego po trochu. Będziemy jak zawsze mierzyć wysoko i nigdy nie lekceważyć żadnej z drużyn – zakomunikował.

Indywidualnie zawodnik pochodzący ze słonecznej Kalifornii stawia sobie wysokie cele. – Chcę kontynuować to, co skończyłem w 2013 roku i ciężką pracą piąć się w górę od początku do końca. Moim ostatecznym celem jest być ponownie Mistrzem Świata! – zakończył Greg Hancock.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST