Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“Muszę szukać innych ustawień” – Krystian Rempała

11/05/2016 19:29:15
Redakcja

Krystian Rempała powoli zaczyna wracać do swojej niezłej jazdy z zeszłego sezonu. Zawodnik wciąż jednak czuje, że to jeszcze nie jest optymalna dyspozycja – Jest na pewno lepiej niż było w pierwszym meczu, jednak cały czas to nie jest to, czego od siebie oczekuję – rozpoczął Krystian.

Jeżdżąc w barwach Stali Rzeszów Krystian był szczególnie groźny właśnie na tarnowskim torze. W tym sezonie jednak musi szukać innych ustawień – Tak to jest z tym tarnowskim torem. W tamtym roku wszystko idealnie pasowało. Teraz nie do końca to się sprawdza i trzeba szukać innych ustawień. Cały czas szukamy, myślę, że niebawem będzie lepiej. Tor był podobny jak na treningu, więc tu nie można szukać wymówki. Podczas meczu decydował głównie start, czego mi brakowało, a to było najważniejsze – powiedział Rempała.

W poprzednim sezonie drużyna Krystiana zanotowała spadek z ligi. W tym też zapowiada się walka o utrzymanie. Nasz junior podkreśla jednak, że w sporcie nigdy nic nie wiadomo – W sporcie nigdy nic nie wiadomo. Trzeba jechać swoje, trzeba dążyć do swoich celów i zobaczymy jak będzie. Ja generalnie zawsze powtarzam, że chcę po prostu jeździć bez kontuzji – dodał.

Kolejny mecz Jaskółki rozegrają na torze w Rybniku. Dla Krystiana okres poprzedzający spotkanie będzie jednak pracowity – Cały czas mam różne turnieje. W Rybniku został zmieniony tor. Nie miałem jeszcze okazji startować na tym torze po przeróbce. Zobaczymy jak będzie. Jak się wygrywa to każdy tor jest dobry – zakończył Krystian Rempała.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST