Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Musimy być w pełni skoncentrowani – Leon Madsen

11/08/2013 0:00:00
Redakcja

Leon Madsen w rozmowie z redaktorem SportoweFakty.pl podkreśla, że tarnowskie Jaskółki nie mogą być jeszcze pewne awansu do play-off. Sympatyczny zawodnik z kraju Hamleta w ostatnim spotkaniu w Lesznie zgromadził osiem punktów, jeżdżąc ze zmiennym szczęściem.

Duńczyk jest zadowolony ze swoich ostatnich występów na arenie międzynarodowej. – Ostatnie dni były dla mnie naprawdę udane, bo doszedłem też do półfinału Grand Prix. Jechałem do Polski podbudowany wynikiem z Terenzano, ale od rana w niedzielę myślałem już tylko o Ekstralidze. Zdobyłem osiem punktów, chociaż szło mi akurat w kratkę. Wygrałem dwa razy, ale przyjeżdżałem też do mety ostatni –powiedział.

Według Leona Madsena ostatni wyścig w Lesznie, wygrany podwójnie przez parę JanowskiKołodziej był najważniejszy dla Jaskółek w tym sezonie. – Maciej (Janowski) i Janusz (Kołodziej) wykonali świetną robotę. Wraz z resztą drużyny oglądałem to z parkingu i naprawdę trudno było mi stać spokojnie. Dawno się tak jak wtedy nie stresowałem. Czy był to najważniejszy bieg w tym sezonie? Bez wątpienia tak – przyznał.

Duńczyk pomimo zainkasowania przez Jaskółki trzech meczowych punktów nie zamierza lekceważyć kolejnych rywali. Jego zdaniem jeszcze wszystko może się zdarzyć i do kolejnych spotkań wszyscy zawodnicy Unii muszą przystąpić maksymalnie skoncentrowani. – Lesznianie przegrali u siebie, ale są silnym zespołem i mogą nam jeszcze zagrozić. W żadnym wypadku nie czujemy się teraz uczestnikami play-off. Póki nie zapewnimy sobie awansu, będziemy musieli być w pełni skoncentrowani – podsumował Leon Madsena.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST