Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Mikkel Michelsen: “Nie zgadzam się z tymi decyzjami”

20/06/2017 9:38:20
Redakcja

Sporo pecha miał Mikkel Michelsen podczas niedzielnego spotkania z Orłem Łódź. Nasz zawodnik ma jednak sporo zastrzeżeń do pracy sędziego i nie zgadza się z jego decyzjami – Nie zgadzam się z tymi decyzjami. Nie mogę jednak za wiele mówić o pracy sędziego, więc jest OK (śmiech). W moim odczuciu obydwie decyzje były jednak bardzo złe. Przy obydwu upadkach nie doszło do kontaktu, a dodatkowo ja byłem za każdym razem przed zawodnikiem, który upadał. Dla mnie te decyzje to po prostu… duży żart. Nic jednak nie można z tym zrobić. Sędzia podjął takie, a nie inne decyzje i tego już nie zmienię – rozpoczął Mikkel.

Konsekwencją wykluczeń był słaby dorobek indywidualny Mikkela, z czego oczywiście sam zawodnik nie jest zadowolony – Oczywiście nie jestem zadowolony ze swojego wyniku. Byłem dwukrotnie wykluczony. Szkoda, bo w obydwu przypadkach byłem naprawdę szybki i dobrze czułem się na torze. Sędzia nie pozwalał dziś jednak z jakiegoś powodu ścigać się w bliskim kontakcie. Brakowało też konsekwencji w tych decyzjach dlatego uważam, że nie było to sprawiedliwe spotkanie – dodał Michelsen.

Jaskółki nieco pogubiły się w środkowej fazie zawodów, ale Duńczyk nie szuka usprawiedliwia, ponieważ wszystko było tak jak zawsze – Tor był niemal identyczny jak zawsze. Może start był nieco bardziej śliski. Ale generalnie wszystko było tak jak zawsze. Nie mamy więc wymówki jeśli chodzi o tę środkową część spotkania. Na mój wynik duży wpływ miały te dwa wykluczenia. Później, w dwóch ostatnich moich wyścigach straciłem tylko jeden punkt, więc nie było źle, ale oczywiście chciałbym, aby na moim koncie znalazło się na przykład  12 lub 13 punktów – dodał nasz zawodnik.

Mikkel przyznaje, że zdobycie punktu bonusowego nie będzie łatwym zadaniem, ale jednocześnie zaznacza, że drużyna pojedzie tam po zwycięstwo – Nie będzie to łatwe zadanie. Ale z drugiej strony głupio byłoby walczyć tylko o punkt bonusowy. My powinniśmy pojechać do Łodzi i po prostu tam wygrać. Ja miałem dziś sporo pecha. Peter miał upadek i nie czuł się później zbyt dobrze. Więc jeśli każdy będzie gotowy na 100% to myślę, że możemy pokonał Łódź na ich torze – wyjaśnił Michelsen.

Do meczu z Daugavpils Mikkel Michelsen przystąpi „z marszu” ponieważ w tygodniu ma zaplanowane inne zawody – Niestety ja nie będę mógł potrenować. We wtorek mam mecz w Szwecji, w środę w Danii. Tak więc ja przyjadę prosto na mecz, ale mój sprzęt uda się w tym czasie do serwisu. Coś stało się z silnikiem podczas ostatniego biegu dlatego nie był aż taki szybki, ale mam nadzieję, że wszystko uda się naprawić i będę w pełni gotowy na kolejny mecz – zakończył Duńczyk.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST