Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Michał Nowiński: “Kto jest lepszy ten jedzie”

12/04/2017 13:58:24
Redakcja

Michał Nowiński zaliczył bardzo udany debiut w ligowym spotkaniu w Tarnowie. Po zawodach nasz junior nie krył zadowolenia – Byłem bardzo zadowolony po pierwszych dwóch biegach. Później troszkę pozmienialiśmy i chyba niekoniecznie w dobrą stronę. Ostatni bieg trochę zaspałem na starcie. Ogólnie jestem zadowolony, myślę, że idzie to w dobrym kierunku i oby tak dalej – przyznał z radością.

Debiuty często obarczone są dużą tremą. W przypadku Michała było zupełnie inaczej – Powiem szczerze, że tremy nie było, byłem wyluzowany. Tak naprawdę bardziej spinałem się na treningach. Do meczu podszedłem na luzie, bez zbędnego stresu i myślę, że to mi pomogło – wyjaśnił Michał Nowiński.

Kolejny mecz ligowy na torze, który nasz junior dość dobrze zna – Jak każdy jeden mecz jedziemy do Krakowa z nastawieniem żeby ten mecz wygrać. Ja miałem okazję startować tam w poprzednim sezonie, także mniej więcej znam ten tor, ale na miejscu zobaczymy czy mnie nie zaskoczy. Mam jednak nadzieję, że będzie dobrze – powiedział nasz zawodnik.

Młodzieżowiec przyznaje, że miejsce w składzie jest sprawą otwartą i pojedzie po prostu lepszy zawodnik – Jeśli chodzi o rywalizację o skład to z mojej strony jest to koleżeństwo. Nie ma między nami niezdrowej rywalizacji czy obrażania się. Myślę, że Kacper też tak samo do tego podchodzi. Jesteśmy dobrymi kolegami, więc ani on, ani ja, nie napalmy się zbytnio, podchodzimy na luzie. Kto jest lepszy ten jedzie. Myślę, że tak powinno być wszędzie, nie ważne czy dotyczy to juniorów czy seniorów – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

 

 

 

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST