Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Medal w MDMP !

09/04/2013 0:00:00
Redakcja

Dzisiaj na torze w Częstochowie odbył się finał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w których udział wzięli zawodnicy z Tarnowa, którzy uplasowali się na drugim miejscu tuż za Stalą Gorzów

Jaskółki do Częstochowy pojechały w składzie: Mateusz Borowicz, Ernest Koza oraz Kacper Gomólski, który w biegu dodatkowym wygrał z Patrykiem Malitowskim i dzięki temu tarnowianie zakończyli zawody ze srebrnym medalem.

Na trzecim miejscu w Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostwach Polski uplasowali się wrocławscy zawodnicy, którzy na swoim koncie zgromadzili 19+2 punkty. Gospodarze natomiast zajęli dopiero szóste miejsce

Wyniki:

I. Stal Gorzów – 22pkt.
4. Adrian Cyfer – 11 (3,2,3,3)
5. Łukasz Cyran – 3 (2,0,1,w)
6. Łukasz Kaczmarek – ns 
23. Bartosz Zmarzlik – 8 (1,1,3,3)

II. Unia Tarnów – 19+3pkt.
19. Mateusz Borowicz – 5 (0,3,0,2)
20. Ernest Koza – 6 (1,2,3,w)
21. Kacper Gomólski – 8 (2,1,2,3)
28. Edward Mazur – ns

III. Betard Sparta Wrocław – 19+2pkt.
1. Patryk Dolny – 8 (1,2,3,2)
2. Mike Trzensiok – 1 (0,-,1,-)
3. Patryk Malitowski – 10 (3,2,2,3)
22. Łukasz Bojarski – 0 (w,0)

IV. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 18pkt.
13. Krystian Pieszczek – 10 (3,2,2,3)
14. Marcel Szymko – 4 (1,0,1,2)
15. Dominik Kossakowski – 4 (0,3,1,0)
26. Krzysztof Wittstock -ns

V. Unibax Toruń – 18pkt. 
10. Paweł Przedpełski – 7 (1,3,d,3)
11. Kamil Pulczyński – 8 (2,2,1,3)
12. Emil Pulczyński – 1 (1,0,0,-)
25. Łukasz Przedpełski – 2 (2)

VI. Dospel Włókniarz Częstochowa – 16pkt.
7. Artur Czaja – 9 (3,3,1,2)
8. Przemysław Portas – 0 (0,-,-,-)
9. Oskar Polis – 4 (-,0,2,2)
24. Hubert Łęgowik – 3 (0,1,1,1)

VII. składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz – 12pkt.
16. Szymon Woźniak- 10 (2,3,3,2)
17. Patryk Wolniewiński – 1 (u,-,-,1)
18. Bartosz Bietracki – 1 (1,0,0,w)
27. Szymon Grobelski – 0 (0,w)

Bieg po biegu:
1. Cyfer, Cyran, Dolny, Trzensiok
2. Czaja, K.Pulczyński, P.Przedpełski, Portas
3. Pieszczek, Woźniak, Szymko, Wolniewiński (u4)
4. Malitowski, Dolny, Koza, Borowicz
5. Czaja, Cyfer, Zmarzlik, Łęgowik
6. P.Przedpełski, Pieszczek, E.Pulczyński, Kossakowski
7. Borowicz, Gomólski, Bietracki, Grobelski
8. Dolny, Malitowski, Łęgowik, Polis
9. Cyfer, K.Pulczyński, Zmarzlik, E.Pulczyński
10. Kossakowski, Koza, Gomólski, Szymko
11. Woźniak, Malitowski, Grobelny (w/u), Bojarski (w/u)
12. Cyfer, Pieszczek, Szymko, Cyran
13. Woźniak, Polis, Łęgowik, Bietracki
14. Koza, Gomólski, K.Pulczyński, E.Pulczyński
15. Malitowski, Szymko, Kossakowski, Bojarski
16. Zmarzlik, Woźniak, Cyran, Bietracki
17. Gomólski, Polis, Czaja, Borowicz
18. K.Pulczyński, Dolny, Trzensiok, P.Przedpełski (d1)
19. Zmarzlik, Borowicz, Cyran (w/u), Koza (w/i)
20. Pieszczek, Czaja, Łęgowik, Kossakowski
21. P.Przedpełski, Ł.Przedpełski, Wolniewiński, Bietracki (u3)

Bieg dodatkowy:
22. Gomólski, Malitowski
 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST