Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Mateusz Borowicz o swoim występie w Gnieźnie

11/06/2013 0:00:00
Redakcja

Niedzielnego meczu w Gnieźnie nie będą dobrze wspominać zawodnicy Unii Tarnów. Pomimo, że Jaskółki były faworytem, to z pierwszej stolicy Polski nie udało przywieźć żadnego punktu.

Swój występ skomentował Mateusz Borowicz. Zawodnik żałował, że z biegu juniorów wykluczony został Kacper Gomólski. – Bieg młodzieżowy wyszedł naprawdę bardzo fajnie. Szkoda, że sędzia podjął decyzję o wykluczeniu Kacpra, bo wydaje mi się, że tam nie było jego winy. Jestem przekonany, że gdyby nie ta kolizja to przywieźlibyśmy podwójną wygraną – powiedział.

Po indywidualnej wygranej w biegu młodzieżowców pozostałe dwa biegi w wykonaniu młodego zawodnika Unii Tarnów nie były już tak udane. – Muszę przyznać, że nie spoglądałem wnikliwie na tor i nie wiedziałem dokładnie co się nim dzieje. Popełniłem duży błąd nie robiąc przed drugą swoją gonitwą żadnych korekt przy sprzęcie, bo okazało się, że nawierzchnia mocno się zmieniła – zdradził.

W następną niedzielę Jaskółki wybierają się na mecz ligowy do Bydgoszczy. Będzie to szansa na debiut dla Mateusza Borowicza na tamtejszym obiekcie – Jeszcze tam nie jeździłem, będzie więc ciekawie. Na razie staram się jednak o tym spotkaniu nie myśleć, bo potem układam sobie w głowie jakieś głupie scenariusze. Do Gniezna przyjechałem w ogóle nie rozprawiając o tym meczu. Jakbym obudził się rano, wsiadł w busa i przystąpił do niego z marszu – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST