Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Mateusz Borowicz o swoim występie w Gnieźnie

11/06/2013 0:00:00
Redakcja

Niedzielnego meczu w Gnieźnie nie będą dobrze wspominać zawodnicy Unii Tarnów. Pomimo, że Jaskółki były faworytem, to z pierwszej stolicy Polski nie udało przywieźć żadnego punktu.

Swój występ skomentował Mateusz Borowicz. Zawodnik żałował, że z biegu juniorów wykluczony został Kacper Gomólski. – Bieg młodzieżowy wyszedł naprawdę bardzo fajnie. Szkoda, że sędzia podjął decyzję o wykluczeniu Kacpra, bo wydaje mi się, że tam nie było jego winy. Jestem przekonany, że gdyby nie ta kolizja to przywieźlibyśmy podwójną wygraną – powiedział.

Po indywidualnej wygranej w biegu młodzieżowców pozostałe dwa biegi w wykonaniu młodego zawodnika Unii Tarnów nie były już tak udane. – Muszę przyznać, że nie spoglądałem wnikliwie na tor i nie wiedziałem dokładnie co się nim dzieje. Popełniłem duży błąd nie robiąc przed drugą swoją gonitwą żadnych korekt przy sprzęcie, bo okazało się, że nawierzchnia mocno się zmieniła – zdradził.

W następną niedzielę Jaskółki wybierają się na mecz ligowy do Bydgoszczy. Będzie to szansa na debiut dla Mateusza Borowicza na tamtejszym obiekcie – Jeszcze tam nie jeździłem, będzie więc ciekawie. Na razie staram się jednak o tym spotkaniu nie myśleć, bo potem układam sobie w głowie jakieś głupie scenariusze. Do Gniezna przyjechałem w ogóle nie rozprawiając o tym meczu. Jakbym obudził się rano, wsiadł w busa i przystąpił do niego z marszu – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST