Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Martin Vaculik zadowolony z brązowego medalu DMP

24/09/2013 0:00:00
Redakcja

Po niedzielnym pojedynku w Częstochowie, w  którym Jaskółki zapewniły sobie brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski, radości nie krył Martin Vaculik.

Słowak obecnego sezonu nie może zaliczyć do specjalnie udanych, dlatego ten medal jest dla niego tym bardziej cenny. – Cały sezon zmagam się z przeciwnościami losu, więc bardzo cieszy mnie ten brązowy medal. Mieliśmy w tym meczu wielkiego pecha z powodu upadku Artioma Łaguty, przez który później już nie wystartował. Dlatego tym bardziej trzeba pochwalić resztę chłopaków. Janusz, Maciek czy Leon zrobili mega robotę. Ja również starałem się dołożyć jakieś cenne punkty, choć nie było ich może zbyt wiele. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z tego brązowego medalu –powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Martin Vaculik podkreśla rolę trenera Marka Cieślaka w sukcesie całej drużyny Jaskółek. – Duże znaczenie miał też trener Cieślak. W momencie, gdy mieliśmy już dużą stratę do gospodarzy, on zebrał nas i dał kilka rad, zmotywował cały zespół. Potem było już znacznie lepie – powiedział.

W Częstochowie groźne upadki zaliczyli Artem Łaguta oraz Michael Jepsen Jensen. Rosjanin po upadku nie był wstanie kontynuować już jazdy. – Taki jest sport, takie też jest życie. Często oprócz walki z rywalem trzeba pokonywać inne przeciwności. Medal wywalczony w takich warunkach cieszy jeszcze bardziej –dodał Martin Vaculik.

Sponsorzy i partnerzy

 

 

 

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST