Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Martin Vaculik zadowolony z brązowego medalu DMP

24/09/2013 0:00:00
Redakcja

Po niedzielnym pojedynku w Częstochowie, w  którym Jaskółki zapewniły sobie brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski, radości nie krył Martin Vaculik.

Słowak obecnego sezonu nie może zaliczyć do specjalnie udanych, dlatego ten medal jest dla niego tym bardziej cenny. – Cały sezon zmagam się z przeciwnościami losu, więc bardzo cieszy mnie ten brązowy medal. Mieliśmy w tym meczu wielkiego pecha z powodu upadku Artioma Łaguty, przez który później już nie wystartował. Dlatego tym bardziej trzeba pochwalić resztę chłopaków. Janusz, Maciek czy Leon zrobili mega robotę. Ja również starałem się dołożyć jakieś cenne punkty, choć nie było ich może zbyt wiele. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z tego brązowego medalu –powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Martin Vaculik podkreśla rolę trenera Marka Cieślaka w sukcesie całej drużyny Jaskółek. – Duże znaczenie miał też trener Cieślak. W momencie, gdy mieliśmy już dużą stratę do gospodarzy, on zebrał nas i dał kilka rad, zmotywował cały zespół. Potem było już znacznie lepie – powiedział.

W Częstochowie groźne upadki zaliczyli Artem Łaguta oraz Michael Jepsen Jensen. Rosjanin po upadku nie był wstanie kontynuować już jazdy. – Taki jest sport, takie też jest życie. Często oprócz walki z rywalem trzeba pokonywać inne przeciwności. Medal wywalczony w takich warunkach cieszy jeszcze bardziej –dodał Martin Vaculik.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST