Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Martin Vaculik czeka na nowy sezon

07/10/2013 0:00:00
Redakcja

Tegoroczny starty w Grand Prix nie poszły po myśli Martinowi Vaculikowi. Słowak nie odegrał tam większej roli. Dużo lepiej spisał się za to w SEC, gdzie niespodziewanie, ale zasłużenie triumfował.

Martin w kolejnym sezonie chce skupić się tylko na jeździe ligowej. – Cieszę się już na myśl o następnym sezonie, bo nie będę miał Grand Prix. Będę już mógł być w pełni skoncentrowany na lidze. Tego właśnie potrzebuje, bo ten sezon pokazał, że nie jestem jeszcze przygotowany na Grand Prix. Dużo jeszcze nauki przede mną – zauważył.

Wczoraj zawodnik Jaskółek zajął w Częstochowie czwartą lokatę. – Tak naprawdę zająłem trzecie miejsce, bo sędzia pomylił kaski. Dzwoniłem do niego po biegu z informacją, że wyprzedziłem Kildemanda. Nawet sam Peter po biegu gdy zjechał do parkingu przyznał, że go wyprzedziłem i był czwarty. Ucieszyłem się z tego. Sędzia myślał, że ja to Kildemand, bo on jechał po szerokiej. Sędzia mówił, że Kildemand  był pół motocykla z przodu, a to właśnie ja byłem z przodu. Sędzia był najwyraźniej zmęczony i po prostu nie zauważył. Cieszę się jednak bardzo z tego występu. Cało i zdrowo zakończyłem sezon i to jest najważniejsze – dodał.

Słowak jest otwarty na rozmowy o nowym kontrakcie w Tarnowie. – Temat jest otwarty. Zobaczymy, jak się wszystko ułoży – powiedział na koniec.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST