Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Marko Lewiszyn: “Zawodnik zawsze daje z siebie dwieście procent”

13/09/2023 11:44:50
Redakcja

– Trochę smutne miny zarówno Wasze jak i kibiców po tym meczu, bo oczekiwania były chyba jednak inne…
– Cóż, jest jak jest. Tego co było już nie zmienimy. Czasu nie cofniemy. Jedziemy do Rzeszowa zrobić dobry wynik, lepszy niż to co tutaj dziś zaprezentowaliśmy.

– Twój wynik dziś to 8 punktów i o ile ten początek zawodów był dobry, bo zacząłeś od dwóch „trójek” to później było gorzej. Co się stało?
– Myślę, że źle odczytałem tor. Ciężko teraz tak na szybko powiedzieć co się dokładnie stało, ale w najbliższych dniach usiądziemy nad tym, przeanalizujemy i wyciągniemy wnioski, żeby to się już nie powtórzyło w kolejnym meczu. Jedziemy dalej i walczymy.

– Co możesz powiedzieć o torze, bo na meczu z Opolem wydawało się, że już jesteście dobrze dopasowani, były niezłe starty, potrafiliście też wyprzedzać kiedy trzeba było, a dziś już tego nie było widać.
– Nie wiem, może przyjechali mocniejsi rywale, lepiej dopasowani i lepiej odczytali tor. Tak jak mówiłem, ciężko na gorąco wyciągać wnioski. Trzeba się uspokoić i wtedy myśleć.

– Przed Wami jeszcze rewanż w Rzeszowie, w którym jest dużo punktów do odrobienia. Jak psychicznie podchodzicie do takiego meczu, w którym trzeba teraz dać z siebie nie sto, a wręcz dwieście procent?
– To jest tak, że zawodnik w każdym meczu daje z siebie dwieście procent. Czasami są po prostu lepsze dni, a czasami gorsze. Nastawianie jest takie samo. Pojechać tam i zrobić jak najlepiej swoją robotę. Każdy chce wygrywać, nikt nie chce przegrywać, ale zawsze w meczu ostatecznie jedna drużyna będzie mocniejsza, druga słabsza.

– Czyli nadzieja w drużynie jeszcze nie umiera?
– Oczywiście, zawsze póki jest szansa trzeba walczyć. Nie wiadomo co będzie jutro, za tydzień. Jedziemy z dobrym nastawieniem.

Rozmawiał: Przemysław Frączek

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST