Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Mamy na prawdę mocną ekipę – wywiad z trenerem Markiem Ćieślakiem

26/04/2013 0:00:00
Redakcja

Zawodnicy jeżdżą od zawodów do zawodów. Dochodzą do tego zaległe spotkania z początku sezonu. Nie mniej pracy ma trener Marek Cieślak. Jednak opowiedział on krótko o postawie zawodników we Wrocławiu oraz o wieczornym meczu w Toruniu.

Okazuje się, że silniki, które stosował Maciej Janowski w Rawiczu to te same, na których ścigał się we Wrocławiu. Co na to trener? – Wiedziałem, że w Rawiczu da z siebie wszystko, aby zmazać tę plamę jaką dał we Wrocławiu. Te silniki były w Rawiczu kompletnie inaczej ustawione w stosunku do tego jak miało to miejsce w niedzielę. Teraz mechanicy dużo z tym sprzętem kombinują. Powchodziły tytany i robi się czasami kłopot. Bierze się silnik, zakłada się przełożenia i okazuje się, że to nie gra. Dopiero potem trzeba „założyć” jeszcze inaczej i to „śmiga”. Wielu jeźdźców ma te problemy w różnych momentach. Maciek akurat trafił na Wrocław – stwierdził.

Słabo w zawodach o Złoty Kask spisał się Janusz KołodziejMyślę, że po pierwszych dwóch nieudanych wyścigach zaczął myśleć o spotkaniu w Toruniu – podsumował krótko.

We Wrcoławiu wszyscy liczyli na zwycięstwo Jaskółek, jednak ostatecznie drużyna Unii Tarnów przegrała to sptkanie. Niezadowolenia z tego faktu nie ukrywa również Marek CieślakTa porażka poniesiona w dramatycznych okolicznościach wciąż we mnie siedzi. Można wszędzie przegrać, ale nie we Wrocławiu. Z drugiej strony patrząc to jednak jest sport i wszystko może się zdarzyć. Cieszy mnie, że dobrze jedzie Artiom Łaguta, ciekawie zapowiada się Mateusz Borowicz. Janowski sygnalizuje niezłą dyspozycję, a jestem przekonany, że do nich dołączą pozostali. Ja w ten zespół wierzę i podkreślę jeszcze raz, że my mamy naprawdę mocną ekipę. Szkoda jednak tych punktów, bo jeżeli okaże się, że Betard Sparta wygra w sezonie trzy mecze w tym jedno z nami to będzie źle. Z kolei jak będą wygrywali to możemy sobie darować stratę tych punktów. Trzeba też od razu dopowiedzieć, że niebagatelne znaczenie będą miały punkty bonusowe i tabela zacznie się tak naprawdę klarować w drugiej połowie sezonu – wyjaśnił.

Teraz jednak najważniejszy jest mecz w Toruniu – A co do Torunia, to jest bez wątpienia mocny, dlatego nie bez powodu eksperci typują go do tytułu drużynowego mistrza Polski. Ale tam poznamy też jaka jest rzeczywista wartość naszej drużyny – powiedział na koniec

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST