Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Maksym Drabik ze Srebrnym Kaskiem

05/01/2017 19:50:32
Redakcja

Maksym Drabik z Batardu Sarty Wrocław triumfował w rozegranym w Krośnie Finale Srebrnego Kasku. Podium uzupełnili zawodnicy z Leszna – Dominik Kubera oraz Bartosz Smektała.

Rezerwowym w zawodach był zawodnik Grupy Azoty Unii Tarnów – Patryk Rolnicki. Reprezentant Jaskółek na torze pojawił się jednak trzykrotnie zastępując innych zawodników. W sumie wychowanek tarnowskiego klubu wywalczył cztery oczka i został sklasyfikowany na dwunastym miejscu.

Wyniki:
1. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 13+3 (2,3,3,2,3)
2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 13+2 (3,2,2,3,3)
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 12+3 (3,2,2,3,2)
4. Kacper Woryna (ROW Rybnik) – 12+2 (2,2,3,2,3)
5. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 11 (3,3,1,3,1)
6. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) – 10 (3,1,3,0,3)
7. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 10 (2,3,2,1,2)
8. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa) – 8 (0,2,3,1,2)
9. Oskar Bober (Betard Sparta Wrocław) – 8 (1,1,1,3,2)
10. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów) – 5 (1,3,1,0,0)
11. Robert Chmiel (ROW Rybnik) – 5 (1,0,2,2,0)
12. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 4 (2,1,1)
13. Domik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 3 (0,1,0,1,1)
14. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 2 (2,d,-,-,-)
15. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów) – 2 (1,w,0,1,w)
16. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno) – 2 (0,1,1,w,-)
17. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 0 (0,0,d,-,-)
18. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – (0,0,0)

Bieg po biegu:
1. (70,84) Kubera, Niedźwiedź, Karczmarz, Kossakowski
2. (70,62) Smektała, Drabik, Lampart, Potoniec
3. (72,06) Kaczmarek, Woryna, Bober, Lis
4. (71,68) Zgardziński, Dróżdż, Chmiel, Polis
5. (72,47) Drabik, Woryna, Kossakowski, Chmiel
6. (71,22) Zgardziński, Smektała, Kaczmarek, Niedźwiedź (d2)
7. (70,94) Dróżdż, Kubera, Bober, Potoniec
8. (71,75) Karczmarz, Polis, Lis, Lampart (w/u)
9. (72,28) Polis, Smektała, Bober, Kossakowski
10. (71,03) Drabik, Dróżdż, Lis, Kopeć
11. (71,28) Woryna, Kubera, Zgardziński, Lampart
12. (72,00) Kaczmarek, Chmiel, Karczmarz, Potoniec (d3)
13. (72,19) Zgardziński, Rolnicki, Kossakowski, Lis (w/u)
14. (72,28) Bober, Chmiel, Lampart, Kopeć
15. (70,63) Kubera, Drabik, Polis, Kaczmarek
16. (71,06) Smektała, Woryna, Dróżdż, Karczmarz
17. (73,03) Kaczmarek, Dróżdż, Kossakowski, Lampart (w/u)
18. (71,78) Woryna, Polis, Rolnicki, Kopeć
19. (71,82) Kubera, Smektała, Rolnicki, Chmiel
20. (–,–) Drabik, Bober, Zgardziński, Karczmarz

Bieg o 3. miejsce:
21. (–,–) Smektała, Woryna

Bieg finałowy:
22. (–,–) Drabik, Kubera

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST