Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Magic pod wrażeniem organizacji SEC

10/07/2013 0:00:00
Redakcja

W ostatnią sobotę w słowackiej Żarnowicy odbył się Chellange Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentował się Maciej Janowski. Zawodnik Jaskółek wywalczył pewny awans do finałów.

Magic jest bardzo zadowolony z wywalczonej pozycji, ale zdaje sobie sprawę, że w tym sezonie prezentuje nieco nierówną formę. – W tym sezonie jeżdżę nieco w kratkę – lepsze występy przeplatam słabszymi. W żużlu każdy zawodnik ma taki okres. Najważniejsze jednak, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jestem bardzo zadowolony z tego, że do tej pory omijają mnie kontuzję i mogę skupiać się jedynie nad poprawą pracy mojego sprzętu –powiedział.

Pierwszy z tegorocznych finałów odbędzie się już dwudziestego siódmego lipca na torze w Gdańsku. Zawodnik Unii nie planuje szczególnie się do niego przygotowywać. – Nie planuję specjalnych przygotowań do SEC. Podejdę do tych zawodów jak do każdych innych, oczywiście nie zawsze to się udaje, ale czuję się naprawdę silny. Jestem w pełni skoncentrowany i skupiony, aby otworzyć nową kartę mistrzostw Europy – dodał.

Maciej Janowski jest bardzo mile zaskoczony nową formułą rozgrywania Indywidualnych Mistrzostw Europy.– Wszystko co dotyczy SEC jest naprawdę fajne, to nowe doświadczenie, w które organizatorzy wkładają sporo wysiłku. Świetnie, że zakwalifikowałem się do finałów. Zobaczymy, jak ułoży mi się dalej, ale mogę zapewnić, że dam z siebie wszystko. O to się nie martwię. Lista startowa wygląda interesująco. Jest tam wielu młodych zawodników i wielkich mistrzów – zakończył zawodnik Unii Tarnów.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST