Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Magic pod wrażeniem organizacji SEC

10/07/2013 0:00:00
Redakcja

W ostatnią sobotę w słowackiej Żarnowicy odbył się Chellange Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentował się Maciej Janowski. Zawodnik Jaskółek wywalczył pewny awans do finałów.

Magic jest bardzo zadowolony z wywalczonej pozycji, ale zdaje sobie sprawę, że w tym sezonie prezentuje nieco nierówną formę. – W tym sezonie jeżdżę nieco w kratkę – lepsze występy przeplatam słabszymi. W żużlu każdy zawodnik ma taki okres. Najważniejsze jednak, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jestem bardzo zadowolony z tego, że do tej pory omijają mnie kontuzję i mogę skupiać się jedynie nad poprawą pracy mojego sprzętu –powiedział.

Pierwszy z tegorocznych finałów odbędzie się już dwudziestego siódmego lipca na torze w Gdańsku. Zawodnik Unii nie planuje szczególnie się do niego przygotowywać. – Nie planuję specjalnych przygotowań do SEC. Podejdę do tych zawodów jak do każdych innych, oczywiście nie zawsze to się udaje, ale czuję się naprawdę silny. Jestem w pełni skoncentrowany i skupiony, aby otworzyć nową kartę mistrzostw Europy – dodał.

Maciej Janowski jest bardzo mile zaskoczony nową formułą rozgrywania Indywidualnych Mistrzostw Europy.– Wszystko co dotyczy SEC jest naprawdę fajne, to nowe doświadczenie, w które organizatorzy wkładają sporo wysiłku. Świetnie, że zakwalifikowałem się do finałów. Zobaczymy, jak ułoży mi się dalej, ale mogę zapewnić, że dam z siebie wszystko. O to się nie martwię. Lista startowa wygląda interesująco. Jest tam wielu młodych zawodników i wielkich mistrzów – zakończył zawodnik Unii Tarnów.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST