Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

M. Michelsen: „Wygrywać mecze by szybko wrócić do Ekstraligi”

11/04/2017 10:04:33
Redakcja

Mikkel Michelsen wywalczył w niedzielę 9 punktów i 2 bonusy w 4 startach. Zawodnik jest zadowolony ze swojego rezultatu i jest to bardzo zrozumiałe – Jestem zadowolony. Najważniejszą rzeczą jest wygrywać mecze tak by wrócić szybko do Ekstraligi. To był jednak pierwszy mecz, przed nami długa droga. To był dobry dzień dla nas wszystkich i dla mnie także. Uważam, że 9 punktów i 2 bonusy w 4 startach to dobry wynik, ale nawet dziś testowaliśmy kilka ustawień i już czekam na kolejny mecz – powiedział Mikkel.

Michelsen miał jedną okazję do startów na krakowskim torze i ma pozytywne wspomnienia z tamtego obiektu – Tak naprawdę wszystkie mecze są trudne. My jednak jesteśmy silni. Mecze wyjazdowe są zawsze oczywiście trochę trudniejsze. Miałem okazję raz startować w Krakowie i to były naprawdę udane zawody. Jest tydzień czasu żeby się dobrze przygotować i tak jak mówiłem czekam już na to spotkanie z niecierpliwością – przyznał Duńczyk

Jeśli chodzi o przygotowania to Mikkel obawia się o pogodę, ale zawsze są jeszcze alternatywy – Niestety, ale z tego co patrzyłem to prognozy pogody nie są zbyt dobre. Fajnie by było gdyby udało objechać jeden trening. A poza tym cały czas wykonuję róże ćwiczenia, tak żeby być w dobrej formie cały czas – dodał Miechelsen.

Podobnie jak reszta zawodników Mikkel nie zaprząta sobie głowy walką o skład i decyzję w 100% pozostawia trenerom  – Skład jest taki jaki jest. Wszyscy wiemy jakie są zasady. Skład meczowy to decyzja Pawła Barana i wszyscy szanujemy jego decyzje. Ale dzięki temu bardzo ważne jest żeby jeździć dobrze w każdym jednym spotkaniu. Ja też nie podpisałem kontraktu po to by siedzieć na ławce, dlatego zawsze daję z siebie 100% i póki co zdaje to egzamin – zakończył nasz zawodnik.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST