PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Leon Madsen najlepszy w Race of Nights!

10/09 9:31:24
Marcin Michoń

W sobotę na torze w Wittstocku rozegrano turniej „Rece of Nights”. W Wielkim Finale triumfował zawodnik Unii Tarnów Leon Madsen. Zawody tuż za podium zakończył z kolei Kenneth Bjerre.

Grupa I:
1. Kenneth Bjerre (Dania) – 15+3 (5,3,5,2)4. miejsce w wielkim finale
2. Martin Smolinski (Niemcy) – 14+2 (4,4,3,3) – 2. miejsce w małym finale

3. Martin Vaculik (Słowacja) – 12 (3,w,4,5) + 3. miejsce w biegu ostatniej szansy

4. Troy Batchelor (Australia) – 8 (d,5,2,1)
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 7 (2,1,d,4)
6. Christian Hefenbrock (Niemcy) – 4 (1,2,1,0)

Grupa II:
1. Matej Zagar (Słowenia) – 15+3 (5,d,5,5) – 3. miejsce w wielkim finale
2. Artiom Łaguta (Rosja) – 15+1 (4,5,3,3) – 6. miejsce w małym finale

3. Rune Holta (Polska) – 14+4 (3,3,4,4) + 1. miejsce w biegu ostatniej szansy – upadek w wielkim finale

4. Kevin Woelbert (Niemcy) – 10 (2,4,2,2)
5. Tobias Busch (Niemcy) – 5 (1,2,1,1)
6. Renat Gafurow (Rosja) – 1 (d,1,d,d)

Grupa III:
1. Mark Helmhout (Holandia) – 20+0 (5,5,5,5) – 5. miejsce w małym finale
2. Matthias Kroeger (Niemcy) – 14+0 (3,4,3,4) – 4. miejsce w małym finale

3. Steven Mauer (Niemcy) – 11 (4,w,4,3) + 4. miejsce w biegu ostatniej szansy

4. Mirko Wolter (Niemcy) – 8 (2,3,1,2)
5. Adam Skórnicki (Polska) – 5 (1,2,2,0)
6. Sam Ermolenko (USA) – 2 (0,1,0,1)

Grupa IV:
1. Vaclav Milik (Czechy) – 20+5 (5,5,5,5) – 2. miejsce w wielkim finale
2. Jurica Pavlic (Chorwacja) – 13+2 (4,2,4,3) – 1. miejsce w małym finale

3. Krystian Pieszczek (Polska) – 9 (w,4,1,4) + upadek w biegu ostatniej szansy

4. Wiktor Trofimow (Ukraina) – 8 (3,1,3,1)
5. Tomasz Gapiński (Polska) – 5 (d,3,d,2)
6. Mathias Schultz (Niemcy) – 4 (2,0,2,0)

Grupa V:
1. Leon Madsen (Dania)16+5 (2,5,5,4) – 1. miejsce w wielkim finale
2. Patryk Dudek (Polska) – 13+4 (5,3,d,5) – taśma w wielkim finale

3. Max Fricke (Australia) – 11+1 (1,4,4,2) + 2. miejsce w biegu ostatniej szansy – 3. miejsce w małym finale

4. Kai Huckenbeck (Niemcy) – 8 (3,2,3,0)
5. Tobias Kroner (Niemcy) – 5 (4,u,1,-)
6. Andriej Kudriaszow (Rosja) – 4 (0,1,w,3)
7. (rez.) Maximilian Pott – 2 (2)

Bieg po biegu:
1. Bjerre, Smolinski, Vaculik, Sajfutdinow, Hefenbrock, Batchelor (d)
2. Zagar, Łaguta, Holta, Woelbert, Busch, Gafurow (d)
3. Helmhout, Mauer, Kroeger, Wolter, Skórnicki, Ermolenko
4. Milik, Pavlic, Trofimow, Schultz, Gapiński (d), Pieszczek (w)
5. Dudek, Kroner, Huckenbeck, Madsen, Fricke, Kudriaszow
6. Bachelor, Smolinski, Bjerre, Hefenbrock, Sajfutdinow, Vaculik (w)
7. Łaguta, Woelbert, Holta, Busch, Gafurov, Zagar (d)
8. Helmhout, Kroeger, Wolter, Skórnicki, Ermolenko, Mauer (w)
9. Milik, Pieszczek, Gapiński, Pavlic, Trofimow, Schultz
10. Madsen, Fricke, Dudek, Huckenbeck, Kudriaszow, Kroner
11. Bjerre, Vaculik, Smolinski, Batchelor, Hefenbrock, Sajfutdinow (d)
12. Zagar, Holta, Łaguta, Woelbert, Busch, Gafurow (d)
13. Helmhout, Mauer, Kroeger, Skórnicki, Wolter, Ermolenko
14. Milik, Pavlic, Trofimow, Schultz, Gapiński (d), Pieszczek (u)
15. Madsen, Fricke, Huckenbeck, Pott, Kudriaszow (w), Dudek (d)
16. Vaculik, Sajfutdinow, Smolinski, Bjerre, Batchelor, Hefenbrock
17. Zagar, Holta, Łaguta, Woelbert, Busch, Gafurow (d)
18. Helmhout, Kroeger, Mauer, Wolter, Ermolenko, Skórnicki
19. Milik, Pieszczek, Pavlic, Gapiński, Trofimow, Schultz
20. Dudek, Madsen, Kudriaszow, Fricke, Kroner, Huckenbeck

Bieg ostatniej szansy:
21. Holta, Fricke, Vaculik, Mauer, Pieszczek (u)

Półfinały:
22. 
Madsen, Holta, Bjerre, Pavlic, Łaguta, Helmhout
23. Milik, Dudek, Zagar, Smolinski, Fricke, Kroeger

Finały:
Mały finał, 24. Pavlic, Smolinski, Fricke, Kroeger, Helmhout, Łaguta
Wielki finał, 25. Madsen, Milik, Zagar, Bjerre, Dudek (t), Holta (u)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez