Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Leon Madsen najlepszy w Race of Nights!

10/09/2016 9:31:24
Redakcja

W sobotę na torze w Wittstocku rozegrano turniej „Rece of Nights”. W Wielkim Finale triumfował zawodnik Unii Tarnów Leon Madsen. Zawody tuż za podium zakończył z kolei Kenneth Bjerre.

Grupa I:
1. Kenneth Bjerre (Dania) – 15+3 (5,3,5,2)4. miejsce w wielkim finale
2. Martin Smolinski (Niemcy) – 14+2 (4,4,3,3) – 2. miejsce w małym finale

3. Martin Vaculik (Słowacja) – 12 (3,w,4,5) + 3. miejsce w biegu ostatniej szansy

4. Troy Batchelor (Australia) – 8 (d,5,2,1)
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 7 (2,1,d,4)
6. Christian Hefenbrock (Niemcy) – 4 (1,2,1,0)

Grupa II:
1. Matej Zagar (Słowenia) – 15+3 (5,d,5,5) – 3. miejsce w wielkim finale
2. Artiom Łaguta (Rosja) – 15+1 (4,5,3,3) – 6. miejsce w małym finale

3. Rune Holta (Polska) – 14+4 (3,3,4,4) + 1. miejsce w biegu ostatniej szansy – upadek w wielkim finale

4. Kevin Woelbert (Niemcy) – 10 (2,4,2,2)
5. Tobias Busch (Niemcy) – 5 (1,2,1,1)
6. Renat Gafurow (Rosja) – 1 (d,1,d,d)

Grupa III:
1. Mark Helmhout (Holandia) – 20+0 (5,5,5,5) – 5. miejsce w małym finale
2. Matthias Kroeger (Niemcy) – 14+0 (3,4,3,4) – 4. miejsce w małym finale

3. Steven Mauer (Niemcy) – 11 (4,w,4,3) + 4. miejsce w biegu ostatniej szansy

4. Mirko Wolter (Niemcy) – 8 (2,3,1,2)
5. Adam Skórnicki (Polska) – 5 (1,2,2,0)
6. Sam Ermolenko (USA) – 2 (0,1,0,1)

Grupa IV:
1. Vaclav Milik (Czechy) – 20+5 (5,5,5,5) – 2. miejsce w wielkim finale
2. Jurica Pavlic (Chorwacja) – 13+2 (4,2,4,3) – 1. miejsce w małym finale

3. Krystian Pieszczek (Polska) – 9 (w,4,1,4) + upadek w biegu ostatniej szansy

4. Wiktor Trofimow (Ukraina) – 8 (3,1,3,1)
5. Tomasz Gapiński (Polska) – 5 (d,3,d,2)
6. Mathias Schultz (Niemcy) – 4 (2,0,2,0)

Grupa V:
1. Leon Madsen (Dania)16+5 (2,5,5,4) – 1. miejsce w wielkim finale
2. Patryk Dudek (Polska) – 13+4 (5,3,d,5) – taśma w wielkim finale

3. Max Fricke (Australia) – 11+1 (1,4,4,2) + 2. miejsce w biegu ostatniej szansy – 3. miejsce w małym finale

4. Kai Huckenbeck (Niemcy) – 8 (3,2,3,0)
5. Tobias Kroner (Niemcy) – 5 (4,u,1,-)
6. Andriej Kudriaszow (Rosja) – 4 (0,1,w,3)
7. (rez.) Maximilian Pott – 2 (2)

Bieg po biegu:
1. Bjerre, Smolinski, Vaculik, Sajfutdinow, Hefenbrock, Batchelor (d)
2. Zagar, Łaguta, Holta, Woelbert, Busch, Gafurow (d)
3. Helmhout, Mauer, Kroeger, Wolter, Skórnicki, Ermolenko
4. Milik, Pavlic, Trofimow, Schultz, Gapiński (d), Pieszczek (w)
5. Dudek, Kroner, Huckenbeck, Madsen, Fricke, Kudriaszow
6. Bachelor, Smolinski, Bjerre, Hefenbrock, Sajfutdinow, Vaculik (w)
7. Łaguta, Woelbert, Holta, Busch, Gafurov, Zagar (d)
8. Helmhout, Kroeger, Wolter, Skórnicki, Ermolenko, Mauer (w)
9. Milik, Pieszczek, Gapiński, Pavlic, Trofimow, Schultz
10. Madsen, Fricke, Dudek, Huckenbeck, Kudriaszow, Kroner
11. Bjerre, Vaculik, Smolinski, Batchelor, Hefenbrock, Sajfutdinow (d)
12. Zagar, Holta, Łaguta, Woelbert, Busch, Gafurow (d)
13. Helmhout, Mauer, Kroeger, Skórnicki, Wolter, Ermolenko
14. Milik, Pavlic, Trofimow, Schultz, Gapiński (d), Pieszczek (u)
15. Madsen, Fricke, Huckenbeck, Pott, Kudriaszow (w), Dudek (d)
16. Vaculik, Sajfutdinow, Smolinski, Bjerre, Batchelor, Hefenbrock
17. Zagar, Holta, Łaguta, Woelbert, Busch, Gafurow (d)
18. Helmhout, Kroeger, Mauer, Wolter, Ermolenko, Skórnicki
19. Milik, Pieszczek, Pavlic, Gapiński, Trofimow, Schultz
20. Dudek, Madsen, Kudriaszow, Fricke, Kroner, Huckenbeck

Bieg ostatniej szansy:
21. Holta, Fricke, Vaculik, Mauer, Pieszczek (u)

Półfinały:
22. 
Madsen, Holta, Bjerre, Pavlic, Łaguta, Helmhout
23. Milik, Dudek, Zagar, Smolinski, Fricke, Kroeger

Finały:
Mały finał, 24. Pavlic, Smolinski, Fricke, Kroeger, Helmhout, Łaguta
Wielki finał, 25. Madsen, Milik, Zagar, Bjerre, Dudek (t), Holta (u)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST