PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kołodziej i Świderski z awansem do1/2 IMP

04/21 21:44:13
Marcin Michoń

Zwycięstwem Janusza Kołodzieja zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rzeszowie. Zawodnik Unii Tarnów wygrał z kompletem punktów. Sztuka awansu nie powiodła się niestety Krystianowi Rempale i Arkadiuszowi Madejowi, którzy zdobyli tylko po pięć punktów.

Z kolei w Opolu o awans walczyli Piotr Świderski i Patryk Rolnicki. Sztuka awansu udała się temu pierwszemu, który z dorobkiem dziewięciu punktów zajął siódmą pozycję. Odpadł Patryk Rolnicki, który na swoim koncie zapisał sześć punktów. Junior Jaskółek wygrał jednak jeden z biegów z triumfatorem – Patrykiem Dudkiem.

Wyniki ćwierćfinału w Rzeszowie:
1. Janusz Kołodziej – 15 (3,3,3,3,3)
2. Artur Mroczka – 13 (2,3,2,3,3)
3.
 Przemysław Pawlicki – 12 (1,2,3,3,3)
4.
 Dawid Lampart – 12 (3,3,2,2,2)
5. Daniel Jeleniewski – 12 (3,2,2,3,2)
6. Rafał Trojanowski – 9 (0,2,3,1,3)
7. Szymon Woźniak – 9 (3,1,2,2,1)
8. Tobiasz Musielak – 8 (2,0,3,1,2)
————————————–
9. Ernest Koza – 6 (0,1,1,2,2)
10. Arkadiusz Madej – 5 (2,0,1,1,1)
11. Krystian Rempała – 5 (1,2,1,1,d)
12. Maciej Kuciapa – 4 (0,3,d,0,1)
13. Karol Baran – 4 (1,1,0,2,0)
14. Marcin Rempała – 4 (2,1,1,0,0)
15. Robert Chmiel – 2 (1,0,0,0,1)
16. Kamil Wieczorek – 0 (d,0,0,d,0)

Bieg po biegu:
1. (65,89) Lampart, Musielak, Baran, Kuciapa
2. (66,26) Jeleniewski, Mroczka, Pawlicki, Trojanowski
3. (66,25) Woźniak, Madej, Chmiel, Wieczorek (d4)
4. (66,58) Kołodziej, M.Rempała, K.Rempała, Koza
5. (66,88) Lampart, Jeleniewski, Koza, Madej
6. (65,58) Kołodziej, Pawlicki, Woźniak, Musielak
7. (66,83) Kuciapa, Trojanowski, M.Rempała, Chmiel
8. (67,06) Mroczka, K.Rempała, Baran, Wieczorek
9. (66,97) Pawlicki, Lampart, K.Rempała, Chmiel
10. (66,72) Musielak, Jeleniewski, M.Rempała, Wieczorek
11. (66,10) Kołodziej, Mrozka, Madej, Kuciapa (d/start)
12. (67,65) Trojanowski, Koza, Woźniak, Baran
13. (66,30) Kołodziej, Lampart, Trojanowski, Wieczorek (d4)
14. (66,87) Mroczka, Koza, Musielak, Chmiel
15. (67,55) Jeleniewski, Woźniak, Rempała, Kuciapa
16. (67,41) Pawlicki, Baran, Madej, M.Rempała
17. (66,96) Mroczka, Lampart, Woźniak, M.Rempała
18. (67,55) Trojanowski, Musielak, Madej, K.Rempała
19. (67,63) Pawlicki, Koza, Kuciapa, Wieczorek
20. (xx,xx) Kołodziej, Jeleniewski, Chmiel, Baran


Wyniki ćwierćfinału w Opolu:
1. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) – 14 (3,3,2,3,3)
3. Damian Baliński (ROW Rybnik) – 13 (3,2,3,2,3)
4. Rafał Okoniewski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 10 (3,1,2,3,1)
5. Mateusz Szczepaniak (Speedway Wanda Instal Kraków) – 10 (2,2,3,1,2)
6. Kacper Gomólski (Get Well Toruń) – 9 (2,0,2,3,2)
7.
 Piotr Świderski (Unia Tarnów) – 9 (2,1,1,2,3)
8. Tomasz Gapiński (Stal Gorzów) – 7+3 (1,1,1,2,2)
————————————————————————–
9. Krzysztof Jabłoński (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 7+2 (1,0,3,2,1)
10.
 Adrian Gomólski (Holistic-Polska Rawicz) – 7+1 (1,2,2,1,1)
11.
 Paweł Miesiąc (Kolejarz Opole) – 6 (2,3,1,0,0)
12. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 6 (1,0,1,1,3)
13. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 4 (0,3,0,w,1)
14.
 Hubert Łęgowik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 2 (0,2,d,0,0)
15. Tomasz Rempała (Kolejarz Opole) – 1 (0,1,0,0,-)
16.
 Daniel Pytel (Speedway Wanda Instal Kraków) – 1 (0,0,0,1,0)
17. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) – NS
18. Łukasz Sówka (TŻ Ostrovia Ostrów) – NS

Bieg po biegu:
1. (61,60) Okoniewski, Miesiąc, Gapiński, Rempała
2. (61,50) Jędrzejak, Szczepaniak, Jabłoński, Dróżdż
3. (61,00) Dudek, K. Gomólski, A. Gomólski, Pytel
4. (61,80) Baliński, Świderski, Rolnicki, Łęgowik
5. (61,30) Miesiąc, Szczepaniak, Świderski, K. Gomólski
6. (60,60) Dudek, Baliński, Okoniewski, Jabłoński
7. (61,80) Jędrzejak, A. Gomólski, Gapiński, Rolnicki
8. (62,00) Dróżdż, Łęgowik, Rempała, Pytel
9. (62,00) Jabłoński, A. Gomólski, Miesiąc, Łęgowik (d/4)
10. (61,70) Szczepaniak, Okoniewski, Rolnicki, Pytel
11. (61,80) Baliński, K. Gomólski, Gapiński, Dróżdż
12. (60,90) Dudek, Jędrzejak, Świderski, Rempała
13. (62,00) Jędrzejak, Baliński, Pytel, Miesiąc
14. (62,40) Okoniewski, Świderski, A. Gomólski, Dróżdż (w)
15. (60,80) Dudek, Gapiński, Szczepaniak, Łęgowik
16. (62,10) K. Gomólski, Jabłoński, Rolnicki, Rempała
17. (62,10) Rolnicki, Dudek, Dróżdż, Miesiąc
18. (61,80) Jędrzejak, K. Gomólski, Okoniewski, Łęgowik
19. (62,80) Świderski, Gapiński, Jabłoński, Pytel
20. (63,20) Baliński, Szczepaniak, A. Gomólski

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:
21. (–,–) Gapiński, Jabłoński, A. Gomólski

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez