Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kolejny dobry występ Rolnickiego

06/15/2016 18:51:20
Redakcja

W rozegranym dzisiaj w Rybniku drugim Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów najlepszy okazał się Dominik Kubera. Na podium znaleźli się również Robert Chmiel i Sebastian Niedźwiedź.

Z dobrej strony po raz kolejny pokazał się Patryk Rolnicki. Zawodnik Unii Tarnów z dziewięcioma punktami na koncie zajął siódmą pozycję.

Wyniki:
1.
 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 12 (3,1,3,3,2)
2. Robert Chmiel (ROW Rybnik) – 12 (3,2,2,2,3)
3. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 12 (3,2,3,2,2)
4. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) – 11 (2,0,3,3,3)
5. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 11 (1,1,3,3,3)
6. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 10 (3,3,d,1,3)
7. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 9 (2,3,1,2,1)
8. Oskar Bober (Orzeł Łódź) – 8 (0,3,2,1,2)
9. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik) – 8 (1,3,2,1,1)
10. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) – 7 (1,2,2,0,2)
11. Damian Stalkowski (Polonia Bydgoszcz) – 5 (0,d,1,3,1)
12. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 5 (0,2,1,2,0)
13. Alan Szczotka (Stal Gorzów) – 5 (2,1,1,1,0)
14. Dawid Wawrzyniak (Renault-Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 3 (2,1,0,0,0)
15. Marek Lutowicz (Holistic-Polska Rawicz) – 1 (0,0,0,0,1)
16. Dawid Krzyżanowski (Get Well Toruń) – 1 (1,u,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Kaczmarek, Wawrzyniak, Krzyżanowski, Stalkowski
2. Niedźwiedź, Cyfer, Smektała, Bober
3. Kubera, Szczotka, Czerniawski, Lutowicz
4. Chmiel, Rolnicki, Wieczorek, Dróżdż
5. Bober, Dróżdż, Wawrzyniak, Lutowicz
6. Wieczorek, Czerniawski, Smektała, Krzyżanowski (u/2)
7. Rolnicki, Niedźwiedź, Szczotak, Stalkowski (d/4)
8. Kaczmarek, Chmiel, Kubera, Cyfer
9. Smektała, Chmiel, Szczotka, Wawrzyniak
10. Kubera, Bober, Rolnicki
11. Cyfer, Wieczorek, Stalkowski, Lutowicz
12. Niedźwiedź, Czerniawski, Dróżdż, Kaczmarek (d/3)
13. Kubera, Niedźwiedź, Wieczorek, Wawrzyniak
14. Cyfer, Dróżdż, Szczotka
15. Stalkowski, Chmiel, Bober, Czerniawski
16. Smektała, Rolnicki, Kaczmarek, Lutowicz
17. Cyfer, Czerniawski, Rolnicki, Wawrzyniak
18. Chmiel, Niedźwiedź, Lutowicz
19. Smektała, Kubera, Stalkowski, Dróżdż
20. Kaczmarek, Bober, Wieczorek, Szczotka

Bieg dodatkowy o drugie miejsce w klasyfikacji łącznej:
21. Kubera, Chmiel

Klasyfikacja łączna obu turniejów:
1. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 25 (15+10)
2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 24+3 (12+12)
3. Robert Chmiel (ROW Rybnik) – 24+2 (12+12)
4. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 22 (11+11)
5. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) – 20 (9+11)
6. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 19 (7+12)
= Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 19 (10+9)
8. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 15 (10+5)
9. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik) – 13 (5+8)
10. Oskar Bober (Orzeł Łódź) – 8 (ns+8)
= Damian Stalkowski (Polonia Bydgoszcz) – 8 (3+5)
= Alan Szczotka (Stal Gorzów) – 8 (3+5)
= Dawid Wawrzyniak (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 8 (5+3)
14. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) – 7 (ns+7)
= Kacper Woryna (ROW Rybnik) – 7 (7+ns)
16. Dawid Krzyżanowski (Get Well Toruń) – 5 (4+1)
17. Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 4 (4+ns)
18. Marek Lutowicz (Holistic-Polska Rawicz) 1 (ns+1)
= Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 1 (1+ns)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST