Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kolejna kolejka ligi szwedzkiej

20/06/2017 22:06:10
Redakcja

Dość niespodziewane zwycięstwo 47-43 odniosła Smederna Eskilstuna w meczu z Elit Vetlandą. 4 punkty i 1 bonus wywalczył Mikkel Michelsen, co niestety jest słabym wynikiem. Zawodnicy Smederny bardzo mocno rozpoczęli mecz prowadząc już nawet 20 punktami. W drugiej fazie zawodnicy z Vetlandy zaczęli odrabiać starty, ale zabrakło już czasu.

Eskilstuna Smederna47
1. Michael Jepsen Jensen – 6 (3,3,0,0)
2. Grzegorz Walasek – 7+3 (2*,2,2*,1*,0)
3. Matej Zagar – 10+1 (2,2*,3,2,1)
4. Paweł Przedpełski – 7+1 (1*,3,0,3)
5. Mikkel Michelsen4+1 (2*,1,d,1)
6. Pontus Aspgren – 11 (3,3,3,1,1)
7. Linus Ekloef – 2+1 (1,1*,-,d)

Elit Vetlanda43
1. Martin Vaculik – 5+1 (0,1,2,2*,w)
2. Szymon Woźniak – 1 (1,0,-,-)
3. Jarosław Hampel – 10+2 (3,1,0,1*,2*,3)
4. Oliver Berntzon – 3 (0,3,0,-)
5. Bartosz Zmarzlik – 10+1 (1,2,t,2,3,2*)
6. Jonas Davidsson – 2+1 (0,0,-,2*)
7. Tomas H. Jonasson – 12+1 (2,0,1*,3,3,3)

Bieg po biegu:
1. Jensen, Walasek, Woźniak, Vaculik 5:1
2. Aspgren, Jonasson, Ekloef, Davidsson 4:2 (9:3)
3. Hampel, Zagar, Przedpełski, Berntzon 3:3 (12:6)
4. Aspgren, Michelsen, Zmarzlik, Jonasson 5:1 (17:7)
5. Berntzon, Walasek, Ekloef, Davidsson 3:3 (20:10)
6. Przedpełski, Zagar, Vaculik, Woźniak 5:1 (25:11)
7. Jensen, Walasek, Hampel, Berntzon 5:1 (30:12)
8. Zagar, Zmarzlik, Jonasson, Przedpełski 3:3 (33:15)
9. Aspgren, Vaculik, Michelsen, Hampel 4:2 (37:17)
10. Jonasson, Vaculik, Aspgren, Jensen (Zmarzlik – t) 1:5 (38:22)
11. Jonasson, Davidsson, Aspgren, Ekloef (d) 1:5 (39:27)
12. Przedpełski, Zmarzlik, Hampel, Michelsen (d) 3:3 (42:30)
13. Jonasson, Zagar, Walasek, Vaculik (u/w) 3:3 (45:33)
14. Zmarzlik, Hampel, Michelsen, Jensen 1:5 (46:38)
15. Hampel, Zmarzlik, Zagar, Walasek 1:5 (47:43)

Wysokie zwycięstwo zanotowali zawodnicy Dackarny Malilla pokonując Rospiggarnę Hallstavik 57-33. W meczu wystąpił Peter Ljung, który zdobył 8 punktów. Niezły wynik można uznać za potwierdzenie, że ze zdrowiem Szweda jest wszystko w porządku. Goście przyjechali bardzo osłabieni gdyż z powodu kontuzji nie mogli wystąpić Jason Doyle i Andreas Jonsson.

Dackarna Malilla – 57
1. Fredrik Lindgren – 8 (1,3,1,3)
2. Peter Ljung8 (3,1,1,3)
3. Patryk Dudek – 11+1 (3,3,u,2*,3)
4. Kacper Gomólski – 3 (t,1,2,-)
5. Maciej Janowski – 10+4 (3,1*,2*,2*,2*)
6. Mads Korneliussen – 15+1 (2,2*,-,3,2,3,3)
7. Joel Kling – 2+1 (w,0,-,0,2*)

Rospiggarna Hallstavik – 33
1. Jason Doyle – zastępstwo zawodnika
2. Timo Lahti – 2 (0,2,0,0,0)
3. John Lindman – 0 (d,0,-,-,0)
4. Jacob Thorssell – 11 (2,1,2,2,3,1,0)
5. Max Fricke – 7+1 (2,0,1,2*,1,1)
6. Robert Miśkowiak – 1 (1,d,-,0)
7. Nike Lunna – 12+1 (3,1*,3,3,1,1)

Bieg po biegu:
1. Ljung, Thorssell, Lindgren, Lahti 4:2
2. Lunna, Korneliussen, Miśkowiak, Kling 2:4 (6:6)
3. Dudek, Korneliussen, Thorssell, Lindman (d) (Gomólski – t) 5:1 (11:7)
4. Janowski, Fricke, Lunna, Kling 3:3 (14:10)
5. Korneliussen, Thorssell, Ljung, Miśkowiak (d) 4:2 (18:12)
6. Dudek, Lahti, Gomólski, Fricke 4:2 (22:14)
7. Lindgren, Thorssell, Ljung, Lindman 4:2 (26:16)
8. Lunna, Gomólski, Fricke, Dudek (u) 2:4 (28:20)
9. Thorssell, Korneliussen, Janowski, Lahti 3:3 (31:23)
10. Lunna, Fricke, Lindgren, Kling 1:5 (32:28)
11. Korneliussen, Kling, Lunna, Miśkowiak 5:1 (37:29)
12. Korneliussen, Janowski, Lunna, Lahti 5:1 (42:30)
13. Ljung, Dudek, Thorssell, Lahti 5:1 (47:31)
14. Lindgren, Janowski, Fricke, Lindman 5:1 (52:32)
15. Dudek, Janowski, Fricke, Thorssell 5:1 (57:33)

Jeszcze większym pogromem zakończył się mecz w Aveście, gdzie miejscowa Masarna pokonała Indianernę Kumla 62-28. Bardzo dobrze spisał się Artur Czaja, który zdobył 7 punktów i 2 bonusy. Nie wyszedł mu tylko pierwszy start, w którym przyjechał ostatni. W kolejnych biegach nie dał się już wyprzedzić rywalom. Słabiej poszło Kennethowi Bjerre, który również zdobył 7 punktów, ale potrzebował na to aż 7 wyścigów.

Masarna Avesta – 62
1. Tai Woffinden – 14+1 (2*,3,3,3,3)
2. Linus Sundstroem – 8+1 (3,2,1,2*)
3. Przemysław Pawlicki – 14+1 (3,3,3,3,2*)
4. Artur Czaja7+2 (0,2*,2*,3)
5. Antonio Lindbaeck – 7+1 (2*,3,1,1)
6. Kim Nilsson – 10 (3,3,1,3)
7. Joel Andersson – 2+1 (t,0,0,2*)

Indianerna Kumla – 28
1. Piotr Protasiewicz – 0 (0,0,-,-,-)
2. Vaclav Milik – 11 (1,2,1,2,2,2,1)
3. Adrian Miedziński – zastępstwo zawodnika
4. Bjarne Pedersen – 5+1 (1*,1,2,0,0,1)
5. Kenneth Bjerre – 7 (1,3,0,1,2,0,0)
6. Ludvig Lindgren – 2+2 (1*,-,1*,0)
7. Victor Palovaara – 3 (2,0,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Sundstroem, Woffinden, Milik, Protasiewicz 5:1
2. Nilsson, Palovaara, Lindgren, Andersson (t) 3:3 (8:4)
3. Pawlicki, Milik, Pedersen, Czaja 3:3 (11:7)
4. Nilsson, Lindbaeck, Bjerre, Palovaara 5:1 (16:8)
5. Bjerre, Sundstroem, Pedersen, Andersson 2:4 (18:12)
6. Pawlicki, Czaja, Milik, Protasiewicz 5:1 (23:13)
7. Woffinden, Pedersen, Sundstroem, Bjerre 4:2 (27:15)
8. Pawlicki, Czaja, Bjerre, Palovaara 5:1 (32:16)
9. Lindbaeck, Milik, Nilsson, Pedersen 4:2 (36:18)
10. Woffinden, Bjerre, Lindgren, Andersson 3:3 (39:21)
11. Nilsson, Andersson, Palovaara, Lindgren 5:1 (44:22)
12. Czaja, Milik, Lindbaeck, Pedersen 4:2 (48:24)
13. Pawlicki, Sundstroem, Pedersen, Palovaara 5:1 (53:25)
14. Woffinden, Milik, Lindbaeck, Bjerre 4:2 (57:27)
15. Woffinden, Pawlicki, Milik, Bjerre 5:1 (62:28)

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST