Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kenneth Hansen pierwszym zawodnikiem na sezon 2023!

24/08/2022 12:30:35
Redakcja

Kenneth Hansen pierwszym zawodnikiem, który uzgodnił warunki kontraktu i pozostanie w naszej drużynie na sezon 2023. Duńczyk zmagania w sezonie 2022 zakończył ze średnią 1,58 pkt/bieg. Niestety Kennetha nie ominęły kontuzje, co miało z pewnością wpływ na jego wyniki. Sam zawodnik jak i kierownictwo klubu wspólnie uznali, że w tej współpracy drzemie jeszcze spory potencjał i postanowili kontynuować ją w przyszłym sezonie.

Kenneth dodatkowo wprowadza do drużyny bardzo dobrą atmosferę. Widać to zarówno w parku maszyn, jak i na torze. Jest ponadto bardzo aktywny jeśli chodzi o współpracę z młodymi zawodnikami z Danii. Jej efektem jest między innymi sprowadzenie do Tarnowa Williama Drejera, który okazał się sporym wzmocnieniem formacji młodzieżowej. Z kolei po zakończeniu przez naszą drużynę sezonu w Polsce, Kenneth pomógł miejscowym zawodnikom, tj. Patrykowi Rolnickiemu i Piotrowi Pióro w zorganizowaniu startów w lidze duńskiej. To wszystko sprawiło, że obie strony postanowiły kontynuować współpracę mając głęboką nadzieję, że w nowym sezonie będzie ona jeszcze bardziej owocna.

Bardzo się Cieszę że Kenneth Hansen będzie w przyszłym sezonie reprezentować barwy naszego klubu. Jestem pewien, że jego postawa na torze oraz dobry duch wnoszony do drużyny pozwoli nam osiągać najwyższe cele, a kluczowym niewątpliwie będzie zwycięstwo ligi – powiedział Przewodniczący Rady Nadzorczej Daniel Bałut.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST