Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Karty UNIA-TESCO już dostępne!

28/04/2015 19:48:19
Redakcja

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznych środowisk, którym na sercu leży stabilny rozwój tarnowskiego żużla Unia Tarnów ŻSSA wraz z TESCO Polska Sp.z o.o. uruchomiła specjalną edycję Programu Lojalnościowego dla KIBICÓW.

Dzięki zakupom w sklepach TESCO przy użyciu dedykowanych Kart Podarunkowych UNIA-TESCO możemy wspierać tarnowskich żużlowców. Za każde zakupy dokonane przy użyciu karty UNIA-TESCO na konto klubu zostaną przelane środki finansowe. Tylko od nas kibiców, sympatyków, pracowników klubu, działaczy, zawodników zależy ile tych pieniędzy otrzymamy. To nowatorski pomysł wspierający funkcjonowanie klubu sportowego, dający możliwość pewnej stabilizacji w okresie długofalowym.

Naszymi kartami możemy posługiwać się we wszystkich sklepach TESCO na terenie Polski. Każdy z nas ma rodzinę czy znajomych zamieszkujących w różnych regionach naszego kraju. Niejednokrotnie są to osoby pochodzące z rejonu Tarnowa, często są to kibice i sympatycy tarnowskich Jaskółek. Zaprośmy ich również do naszego programu. Wielokrotnie tarnowscy Kibice w trosce o dobro drużyny potrafili się bardzo mocno zmobilizować .Liczymy, że tym razem będzie to widoczne jeszcze bardziej. Wszystko jest w naszych rękach.Nie mamy żadnych ograniczeń kwotowych. Pokażmy że jesteśmy dużą i zorganizowaną społecznością . Będzie to również na pewno ogromny atut w rozmowach z potencjalnymi sponsorami.

Zwracamy się również do lokalnych przedsiębiorców, którzy wyngradzają swoich pracowników dodatkowymi premiami w postaci bonów lub kart podarunkowych. Państwo też w ramach tych działań możecie wspierać tarnowski żużel. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania pakietu socjalnego i jednoczesnego wsparcia żużlowców Unii Tarnów dostępne są w sekretariacie klubu.

Karty bezpłatnie będzie można odbierać w sekretariacie klubu, podczas zawodów na specjalnych stoiskach na terenie stadionu,oraz w oznakowanych punktach na terenie Tarnowa.

 

 

Zasady korzystania z karty są bardzo proste.

Pierwszym sposobem jest doładowanie karty przed zakupami w Tesco w punkcie obsługi Klienta. Co ważne należy tego dokonać gotówką, a minimalna kwota to 10zł. Później w łatwy sposób można zapłacić kartą Unia-Tesco w kasie. Niewykorzystane środki można zostawić na kolejne zakupy.

Drugim znacznie szybszym i wygodniejszym sposobem jest wręczenie karty wraz z gotówką podczas płacenia za zakupy w kasie. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że za zakupy należy płacić gotówką.

Co ważne karta może być używana z kartą Tesco Clubcard!

Karta podarunkowa Unia–Tesco jest honorowana we wszystkich hiper i supermarketach Tesco w Polsce. Za zakupy kartą podarunkową Unia-Tesco na konto Unii Tarnów ŻSSA firma Tesco Polska sp. z o.o. przekaże kwotę wynikającą z umowy.

unia-tesco-ulotkaZapraszamy wszystkich do udziału w akcji i zachęcaniu znajomych .

Dodatkowe informacje o karcie Unia-Tesco:

 • Karta Unia-Tesco jest ważna we wszystkich sklepach Tesco na terenie Polski.
 • Karta podarunkowa Unia-Tesco jest ważna 3 lata od momentu aktywacji.
 • Aktywacja następuje przy pierwszym zasileniu karty. Karta jednorazowo może być zasilona w przedziale kwotowym 10 zł- 2000 zł.
 • Kartę można zasilać wielokrotnie (nawet w ciągu jednego dnia).
 • Kartę możemy zasilić wyłącznie gotówką (nie dotyczy firm wykorzystujących np.pakiet socjalny-prosimy wtedy o kontakt z sekretariatem klubu).
 • Kartę możemy zasilać na dwa sposoby:
  W punkcie obsługi klienta – podajemy kartę i gotówkę na jaką chcemy doładować kartę. Doładowana karta działa w sklepach Tesco tak jak karta płatnicza. Przy kasie podajemy tylko doładowaną kartę, a po transakcji oprócz paragonu otrzymujemy potwierdzenie zapłaty kartą UNIA-TESCO (tak jak przy płatności kartą płatniczą, dodatkowo na potwierdzeniu drukowany jest stan środków na karcie po transakcji). Jeżeli nie posiadamy na zasilonej karcie wystarczających środków do zapłacenia za zakupy,brakującą kwotę możemy dopłacić w kasie.
  Procedura zasilenia karty w kasie – przy kasie – przed zakończeniem transakcji podajemy kasjerowi równocześnie kartę UNIA-TESCO i gotówkę.
 • Jeżeli podajemy kasjerce kwotę większą niż należność za zakupy to my decydujemy czy resztę zostawiamy sobie na karcie na kolejne zakupy, czy reszta ma być wydana. KASJER MA OBOWIĄZEK WYDANIA RESZTY JEŻELI NIE CHCEMY ZOSTAWIĆ JEJ NA KARCIE.
 • Każda transakcja jest potwierdzana dodatkowym wydrukiem z terminalu (jak przy karcie płatniczej)
 • Mając zasiloną kartę nie ma minimalnej kwoty zakupów.
 • Karta Unia-Tesco nie jest obsługiwana w kasach samoobsługowych.
 • Karta Unia-Tesco nie jest również honorowana na stacjach benzynowych sieci TESCO
 • Karta posiada unikatowy numer (19) cyfr oraz numer kontrolny (3) cyfry prosimy o zapisanie tego numeru może być potrzebny w przypadku zagubienia karty.
 • Program lojalnościowy Clubcard działa niezależnie i posługując się kartą Unia -Tesco można z niego korzystać
Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST