PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kacper powalczy w Rawiczu o Srebrny Kask

08/02 0:00:00
Redakcja

W sobotę po południu na rawickim torze odbędzie się Finał Srebrnego Kasku. W zawodach wystartuje Kacper Gomólski oraz Mateusz Borowicz. Szansę na dobrą pozycję ma zwłaszcza ten pierwszy.

Na liście startowej doszło do zmian, ponieważ w ostatnim czasie kilku zawodników zostało kontuzjowanych. W zawodach nie ujrzymy m.in. kontuzjowanego Wojciecha Lisieckiego oraz Tobiasza Musielaka. Pod znakiem zapytania stoi także występ Piotra Pawlickiego, który zaliczył bardzo niebezpieczny upadek podczas wtorkowej kolejki Elitserien.

Dla zawodników Jaskółek sobotnie zawody będą doskonałym przetarcie przed niedzielnym spotkaniem w Lesznie. Szansę na końcowy sukces w Rawiczu ma Kacper Gomólski. Ginger udowodnił swoją wysoką dyspozycję w ostatnim meczu ligowym w Tarnowie, a także w lubelskiej eliminacji MIMP. O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo, ponieważ na liście startowej znajduje się praktycznie cała czołówka polskich juniorów na czele z Patrykiem Dudkiem. Zielonogórzanin swoją wysoką formę potwierdza w rozgrywkach ligowych, co zaowocowało m.in. powołaniem do kadry na Drużynowych Puchar Świata.

Czy Kacpra Gomólskiego stać na podium w Rawiczu?

Oprócz zawodnika z Myszką Miki na plastronie o czołowe lokaty powalczą znajdujący się ostatnio w wysokiej formie Artur Czaja i Bartosz Zmarzlik. Obaj wygrali swoje turnieje eliminacyjne MIMP. Ponadto zdobywają bardzo cenne punkty dla swoich drużyn w Enea Ekstralidze.

Na pewno uwagę trzeba zwrócić na niespodziewanych zwycięzców półfinałów – Adriana Cyfera i Patryka Dolnego.

Początek sobotnich zawodów o godzinie 16:00.

Lista startowa:
1. Szymon Woźniak
2. Oskar Fajfer
3. Artur Czaja
4. Mikołaj Curyło
5. Adrian Cyfer
6. Mateusz Łukaszewski
7. Huber Łęgowik
8. Bartosz Zmarzlik
9. Mateusz Borowicz
10. Kacper Gomólski
11.
Piotr Pawlicki
12. Kamil Pulczyński
13. Alex Zgardziński
14. Patryk Dolny
15. Kamil Adamczewski
16. Patryk Dudek
17. Marcel Szymko
18. Adam Strzelec

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez