PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jutro prezentacja Jaskółek!

04/02 9:40:42
Marcin Michoń

W niedzielę 3 kwietnia na Stadionie Miejskim w Mościcach odbędzie się prezentacja drużyny Unii Tarnów na której obecni będą wszyscy zawodnicy Pawła Barana.

Z tej okazji dla Kibiców przygotowane zostało kilka atrakcji. Dla najmłodszych Kibiców dostępne będą stoiska z watą cukrową, z malowaniem twarzy i bańkami, a także szczudlarze. Na stadionie znajdować będzie się również fotobudka.

Park maszyn zlokalizowany będzie tym razem na murawie stadionu, gdzie Kibice będą mieli swobodny dostęp aby porozmawiać z zawodnikami, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy zdobyć autograf.

Zachęcamy również do sprawdzenia oferty Sklepiku Kibica pod Główną Trybuną, który będzie otwarty podczas niedzielnej prezentacji. Każdy Kibic znajdzie tam na pewno coś dla siebie od szalików, przez czapki, koszulki i inne atrakcyjne gadżety.

Prezentacja rozpocznie się o 13:00, a bramy stadionu otwarte będą już od 12:30. Wstęp i atrakcje bezpłatne.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez