Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Juniorzy ponownie na IV miejscu w DMPJ

05/30/2019 19:27:24
Marcin Michoń

Młodzieżowcy Unii Tarnów zajęli czwarte miejsce w III rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Częstochowie. Najlepsi okazali się zawodnicy gospodarzy.

Dla tarnowian siedem oczek wywalczył Przemysław Konieczny, pięć Dawid Rempała, a trzy dorzucił debiutujący Mateusz Gzyl. Wśród Jaskółek zabrakło Mateusza Cierniaka, który leczy uraz ręki.

I. Bocar Włókniarz Częstochowa: 26 punktów

1. Bartłomiej Kowalski (3,2,-,1) 6
2. Mateusz Świdnicki (2,-,3,3) 8
3. Jakub Miśkowiak (2,2,1,-) 5
19. Michał Gruchalski (3,2,2) 7

II. Lokomotiv Daugavpils: 23 punkty
16. Davis Kurmis (1,3,3,1) 8
17. Elwis Awgucewicz (2,2,2,0) 6
18. Oleg Mihaiłow (2,1,3,3) 9
24. brak zawodnika

III. Bogdanka Motor Lublin: 22 punkty
3. Wiktor Trofimow (2,1,3,0) 6
4. Maciej Kuromonow (0,2,0,2) 4
5. Wiktor Lampart (3,3,3,3) 12
23. brak zawodnika

IV. Unia Tarnów: 15 punktów
10. Mateusz Gzyl (3,0,W,0) 3
11. Dawid Rempała (2,0,T,3) 5
12. Przemysław Konieczny (1,3,1,2) 7
22. brak zawodnika

V. Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice: 14 punktów
4. Marcel Krzykowski (0,-,2,1) 3
5. Krystian Stefanów (1,0,3,-) 4
6. Mateusz Pacek (1,1,3,2) 7
20. Dawid Kołodziej (D,0) 0

VI. Wilki Krosno: 6 punktów
7. Matuesz Majcher (1,D,W/2m.,1) 2
8. Patryk Zieliński (W2m.,T,2,D) 2
9. Łukasz Szczęsny (0,1,1,T) 2
21. brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. Kowalski, Świdnicki, Stefanów, Krzykowski
2. Gzyl, Rempała, Majcher, Szczęsny
3. Lampart, Mihaiłow, Kurmis, Kuromonow
4. Gruchalski, Miśkowiak, Konieczny, Rempała
5. Lamprt, Trofimow, Szczęsny, Zieliński (T)
6. Kurmis, Awgucewicz, Pacek, Kołodziej (D)
7. Świdnicki, Kowalski, Szczęsny, Majcher (D)
8. Konieczny, Awgucewicz, Mihaiłow, Gzyl
9. Lampert, Kuromonow, Pacek, Stefanów
10. Kurmis, Awgucewicz, Zieliński (T), Majcher (W/2m.)
11. Świdnicki, Miśkowiak, Trofimow, Kuromonow
12. Stefanów, Krzykowski, Rempała (T), Gzyl (W/2ost.)
13. Mihaiłow, Gruchalski, Miśkowiak, Awgucewicz
14. Trofimow, Kuromonow, Konieczny, Gzyl
15. Pacek, Zieliński, Krzykowski, Szczęsny (T)
16. Rempała, Konieczny, Majcher, Zielński (D)
17. Mihaiłow, Pacek, Kurmis, Kołodziej
18. Lampart, Gruchalski, Kowalski, Trofimow

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1krystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDGaleria TarnoviaTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST