Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Jesteśmy silną drużyną” – Kacper Gomólski

07/12/2013 0:00:00
Redakcja

Kacper Gomólski to kolejny zawodnik, który zdecydował się na pozostanie w drużynie Unii Tarnów. Przyszły sezon jest ostatnim dla zawodnika rokiem w roli juniora. Między innymi to zadecydowało o tym, że popularnego Gingera będziemy mogli oglądać w przyszłym sezonie w biało – niebieskich barwach – Kolejny sezon jest moim ostatnim w gronie juniorów, więc nie chciałem zmieniać otoczenia. Była jedna propozycja z innego Klubu, ale ja i tak chciałem pozostać w Unii – mówi Kacper.

Drużyna Unii Tarnów nieco uległa zmianie. W związku z odejściem Macieja Janowskiego, Klub musiał poszukać innego, polskiego seniora. Jak już wiemy, jest nim Krzysztof Buczkowski. Po roku, do drużyny Jaskółek powrócił Amerykanin – Greg Hancock. Z drużyną natomiast musiał pożegnać się Leon Madsen, dla którego niestety zabrakło miejsca w podstawowym składzie Unii. Co na temat nowej drużyny myśli junior tarnowskich JaskółekKacper Gomólski ? – Odeszło dwóch wartościowych zawodników, ale dwóch – także wartościowych przyszło, więc siła drużyny pozostała. Myślę, że w przyszłym roku będziemy walczyć o najwyższe cele.

 Jak już wiadomo do drużyny powraca Greg Hancock. Sympatycznego Amerykanina oglądaliśmy już w biało – niebieskich barwach, kiedy to Unia Tarnów zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Kacper, miał już okazję jeździć z Gregiem w jednej drużynie i nie ukrywa, że bardzo się ucieszył, kiedy dowiedział się o powrocie GregaBardzo się cieszę ze Greg wrócił do Unii po rocznej przerwie. Jest jednym z moich idoli, więc jazda z takim zawodnikiem to sama przyjemność – mówi z uśmiechem.

Kacper jest bardzo ambitnym zawodnikiem, który dąży do wyznaczonych sobie celów. Zapytaliśmy, więc go, o plany na najbliższy sezon – Chciałbym cały sezon przejechać bez kontuzji, a także poprawić wyniki w każdych zawodach. Jesteśmy silną drużyną, więc będziemy walczyć. Jestem pewien, że liczymy się w walce o medale.

Po zakończonym sezonie każdy zawodnik myśli o chwili spędzenia wolnego czasu. Nie inaczej jest z Kacprem GomólskimSpędzam czas ze znajomymi, bo jednak w sezonie nie mam dla nich czasu. Często gram w piłkę i jeżdżę na crossie. To sprawia mi wielka frajdę – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST