Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki zaprezentowane!

03/04/2016 18:26:00
Redakcja

W niedzielę 3 kwietnia na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbyła się oficjalna prezentacja drużyny Unii Tarnów dla Kibiców. Przy licznie zgromadzonej publiczności na trybunach stadionu zostali zaprezentowali wszyscy zawodnicy Jaskółek, poza Piotrem Świderskim, który nie zdążył na samolot po wczorajszym meczu na Wyspach. Zawodnicy opowiadali o celach i planach na najbliższy sezon. Wcześniej zaprezentowali się adepci UKS Jaskółki Tarnów prezentując swoje umiejętności na motocyklach do mini żużla.

IMG_0799

MVI_0771

Po zakończonej prezentacji odbył się konkurs mechaników w którym zadaniem była jak najszybsze zmianie koła w motocyklu oraz regulacja sprzęgła. Tutaj najlepszy okazał się mechanik Kennetha Bjerre.
IMG_0848
Po zakończeniu zmagań mechaników otwarto bramy na murawę stadionu na której żużlowcy Unii czekali na Kibiców. Z każdym zawodnikiem można było zamienić kilka zdań, zrobić pamiątkową fotografię czy po prostu wziąć autograf.
IMG_0827
Niedzielną imprezę uświetnili szczudlarze rozdający plakaty, fotobudka w której można było wykonać pamiątkową fotografię, stoisko z watą cukrową, czy stoisko do malowania twarzy dla najmłodszych.
IMG_0727
Jaskółki powoli kończą przygotowania do nowego sezonu. We wtorek zmierzą się w meczu towarzyskim z Betard Spartą Wrocław w Mościcach, w sobotę będą już walczyć w Grudziądzu o punkty ligowe. Z kolei pierwszy mecz ligowy w Tarnowie już 16 kwietnia.

IMG_0704

Sponsorzy i partnerzy

 

 

 

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST