Zwycięstwem drużyny Lokomotivu Daugavpils zakończyła się III runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Krakowie. Drugie miejsce zajęli rzeszowianie, a ponownie trzecią pozycję wywalczyła Grupa Azoty Unia Tarnów.
Najwięcej punktów dla Jaskółek wywalczył Patryk Rolnicki, który dwukrotnie wygrywał swoje biegi.
I. SC Lokomotiv Daugavpils – 28
13. Davis Kurmis 10 (3,3,1,3)
14. Oleg Michaiłow 11 (2,3,3,3)
15. Artiom Trofimow 7 (2,1,2,2)
II. Stal Rzeszów – 23
19. Wiktor Lampart 10 (2,3,3,2)
20. Patryk Wojdyło 9 (3,2,3,1)
21. Mateusz Rząsa 4 (1,0,1,2)
III. Grupa Azoty Unia Tarnów – 22
4. Michał Nowiński 4 (2,2,0)
5. Patryk Rolnicki 10 (3,2,2,3)
6. Kacper Konieczny 6 (3,3,0,0)
23. Krystian Stefanów 2 (2)
IV. ROW Rybnik – 21
16. Lars Skupień 10 (1,3,3,3)
17. Dawid Jona 3 (0,0,2,1)
18. Robert Chmiel 8 (2,2,1,3)
V. Speed Car Motor Lublin – 16
10. Kamil Brzeziński 9 (2,1,2,2)
11. Maciej Kuromonow 6 (3,u,2,1)
12. Krystian Włodarczyk 1 (0,1,0,d)
VI. KSM Krosno – 6
7. Adrian Bialk ns
8. Kamil Tomaszowski ns
9. Oskar Nocuń 6 (1,2,1,1)
Arge Speedway Wanda Kraków – niesklasyfikowana
1. Piotr Pióro 6 (t,w,3,3)
Bieg po biegu:
1. (70,93) Rolnicki, Nowiński, Pióro (t)
2. (72,51) Kuromonow, Brzeziński
3. (70,76) Kurmis, Michaiłow, Skupień, Jona
4. (72,73) Wojdyło, Lampart, Pióro (w/u)
5. (72,15) Konieczny, Stefanów, Nocuń
6. (71,60) Kurmis, Trofimow, Brzeziński, Włodarczyk
7. (71,38) Lampart, Chmiel, Rząsa, Jona
8. (71,81) Pióro, Nocuń
9. (71,88) Konieczny, Nowiński, Włodarczyk, Kuromonow
10. (72,35) Michaiłow, Wojdyło, Trofimow, Rząsa
11. (71,99) Skupień, Jona
12. (71,62) Michaiłow, Rolnicki, Kurmis, Nowiński
13. (71,90) Skupień, Chmiel, Nocuń
14. (73,10) Wojdyło, Kuromonow, Rząsa, Włodarczyk
15. (73,50) Michaiłow, Trofimow
16. (72,36) Skupień, Rolnicki, Chmiel, Konieczny
17. (73,21) Lampart, Rząsa, Nocuń
18. (71,54) Pióro, Brzeziński, Kuromonow
19. (72,42) Rolnicki, Lampart, Wojdyło, Konieczny
20. (72,46) Kurmis, Trofimow
21. (73,55) Chmiel, Brzeziński, Jona, Włodarczyk (d3)
wyniki za: SportoweFakty.wp.pl