PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki szóste w Zielonej Górze

08/23 21:20:51
Marcin Michoń

Fogo Unia Leszno triumfowała na koniec małego maratonu Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Młodzieżowcy w poniedziałek zmierzyli się na torze w Łodzi, we wtorek w Lesznie, a dzisiaj w Zielonej Górze.

Zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów wypadli podobnie jak we wcześniejszych zawodach zajmując szóste miejsce. Najlepiej w drużynie Jaskółek wypadł dzisiaj Patryk Rolnicki, który wywalczył siedem oczek.

I Fogo Unia Leszno – 26:
19. Bartosz Smektała – 9 (3,3,-,3)
20. Szymon Szlauderbach – 4+2 (0,-,2*,2*)
21. Dominik Kubera – 8+1 (2*,3,-,3)
28. Wiktor Trofimow – 5+1 (0,3,2*)

II Get Well Toruń – 22: 
13. Marcin Kościelski – 3+2 (1*,2*,-,0)
14. Igor Kopeć-Sobczyński – 5+1 (2,1*,2,-)
15. Norbert Krakowiak – 8+1 (3,-,2*,3)
26. Daniel Kaczmarek – 6+1 (2,1*,3)

III Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 21: 
1. Sebastian Niedźwiedź – 10+1 (3,1*,3,3)
2. Mateusz Tonder – 4+1 (1,-,1,2*)
3. Alex Zgardziński – 6+1 (2,2*,2,-)
22. Wojciech Pilarski – 1+1 (1*,0)

IV Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 20: 
4. Michał Gruchalski – 10+1 (2,3,2*,3)
5. Bartosz Świącik – 1 (t,0,1,0)
6. Mateusz Świdnicki – 0 (-,-,-,-)
23. Oskar Polis – 9+1 (2*,3,3,1)

V Orzeł Łódź – 19: 
16. Mateusz Błażykowski – 2+1 (0,0,2*,0)
17. Michał Piosicki – 8+1 (3,0,3,2*)
18. Jakub Miśkowiak – 9 (1,3,2,3)

VI Grupa Azoty Unia Tarnów – 12:
7. Patryk Rolnicki – 7 (3,1,1,2)
8. Michał Nowiński – 4+2 (2*,1,d,1*)
9. Kacper Konieczny – 0 (0,-,-,-)
23. Krystian Stefanów – 1 (0,1,0)

VII ROW Rybnik – 6: 
10. Dawid Jona – 4 (1,1,1,1)
11. Lars Skupień – nie startował
12. Mateusz Tudzież – 2 (t,1,1,0)

Bieg po biegu:
1. Niedźwiedź, Gruchalski, Tonder, Świącik (t)
2. Rolnicki, Nowiński, Jona
3. Piosicki, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Błażykowski
4. Smektała, Zgardziński, Niedźwiedź, Szlauderbach
5. Gruchalski, Polis, Rolnicki, Konieczny
6. Krakowiak, Kościelski, Jona, Tudzież (t)
7. Smektała, Kubera, Miśkowiak, Piosicki
8. Niedźwiedź, Zgardziński, Nowiński, Stefanów
9. Polis, Gruchalski, Tudzież
10. Kubera, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Trofimow
11. Piosicki, Zgardziński, Pilarski, Błażykowski
12. Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Świącik
13. Miśkowiak, Błażykowski, Stefanów, Nowiński (d4)
14. Trofimow, Szlauderbach, Tudzież
15. Kaczmarek, Krakowiak, Tonder, Pilarski
16. Polis, Miśkowiak, Świącik, Błażykowski
17. Kubera, Trofimow, Rolnicki, Stefanów
18. Niedźwiedź, Tonder, Jona
19. Smektała, Szlauderbach, Polis, Świącik
20. Krakowiak, Rolnicki, Nowiński, Kościelski
21. Miśkowiak, Piosicki, Jona, Tudzież

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez