PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Janusz Kołodziej z awansem do Finału IMP!

05/19 19:47:33
Marcin Michoń

Po nie najlepszym początku zawodów w Rawiczu Janusz Kołodziej awansował do Finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach triumfował Patryk Dudek. W Finale pojadą również Przemysław Pawlicki, Tomasz Jędrzejak, Tobiasz Musielak i Kacper Gomólski, a rezerwowym będzie Daniel Jeleniewski.

Kapitan Jaskółek pechowo rozpoczął zawody od czwartego miejsca. Na szczęście w kolejnych startach było już lepiej, a ostatnie dwa biegowe zwycięstwa ostatecznie dały mu piątą pozycję z dziesięcioma punktami na koncie.

Niestety po raz kolejny bardzo słabo spisał się Piotr Świderski, który wywalczył tylko trzy oczka zajmując odległe piętnaste miejsce.

Finał odbędzie się 3 lipca w Lesznie.

1. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 13 (3,3,3,1,3)
2. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów) – 13 (3,3,2,3,2)
3. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) – 12 (1,3,3,2,3)
4. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) – 11 (3,1,3,3,1)
5. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) – 10 (0,2,2,3,3)
6. Kacper Gomólski (Get Well Toruń) – 9 (2,2,0,2,3)
—–
7. Daniel Jeleniewski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 8 (2,0,2,2,2)
—–
8. Dawid Lampart (Stal Rzeszów) – 7 (3,0,1,2,1)
9. Artur Mroczka (Get Well Toruń) – 6 (0,2,3,1,d)
10. Szymon Woźniak (Betard Sparta Wrocław) – 6 (1,1,1,3,t)
11. Rafał Okoniewski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 5 (2,3,0,0,-)
12. Tomasz Gapiński (Orzeł Łódź) – 4 (0,0,1,1,2)
13. Rafał Trojanowski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 4 (0,1,2,0,1)
14. Mateusz Szczepaniak (Speedway Wanda Instal Kraków) – 4 (2,1,u,1,0)
15. Piotr Świderski (Unia Tarnów) – 3 (1,2,t,d,w)
16. Ernest Koza (KSM Krosno) – 2 (0,2)
17. Krzysztof Jabłoński (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 2 (1,1,w,0)
18. Damian Baliński (ROW Rybnik) – 1 (t,0,1,w,-)

Bieg po biegu:
1. Musielak, Gomólski, Świderski, Gapiński
2. Pawlicki, Okoniewski, Woźniak, Kołodziej
3. Dudek, Szczepaniak, Jędrzejak, Mroczka
4. Lampart, Jeleniewski, Jabłoński, Trojanowski
5. Pawlicki, Mroczka, Trojanowski, Gapiński
6. Okoniewski, Gomólski, Szczepaniak, Baliński
7. Dudek, Świderski, Woźniak, Lampart
8. Jędrzejak, Kołodziej, Musielak, Jeleniewski
9. Dudek, Jeleniewski, Gapiński, Okoniewski
10. Jędrzejak, Pawlicki, Lampart, Gomólski
11. Mroczka, Kołodziej, Baliński, Koza
12. Musielak, Trojanowski, Woźniak, Szczepaniak (u/3)
13. Woźniak, Jędrzejak, Gapiński, Baliński (w/su)
14. Kołodziej, Gomólski, Dudek, Trojanowski
15. Pawlicki, Jeleniewski, Szczepaniak, Świderski (d/4)
16. Musielak, Lampart, Mroczka, Okoniewski
17. Kołodziej, Gapiński, Lampart, Szczepaniak
18. Gomólski, Jeleniewski, Jabłoński, Mroczka (d/4)
19. Jędrzejak, Koza, Trojanowski, Jabłoński (w/2min.)
20. Dudek, Pawlicki, Musielak, Jabłoński
wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez