Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jakub Jamróg: „Trzeba być cały czas czujnym”

11/07/2017 9:12:01
Redakcja

Jakub Jamróg nie był do końca zadowolony ze swojego występu w niedzielnym spotkaniu. Zawodnik podkreśla, że cały czas uczy się toru w Tarnowie i bardzo go lubi – Nie jestem do końca zadowolony ze swojego wyniku. Cieszę się, że końcówka dobrze poszła, bo na początku się trochę męczyłem. Bardzo lubię tor tarnowski. Jest bardzo wymagający i ja się go cały czas uczę. Paradoksalnie bardziej mam obeznane inne tory z 1 ligi niż ten tutaj. To był mój trzeci mecz na własnym torze, chociaż oczywiście cały czas tutaj trenuję. Fajnie, że potrafiliśmy się wszyscy odnaleźć i wygrać ten mecz – powiedział po meczu Kuba.

Mimo dość wysokiej wygranej na torze było sporo walki, a zdobywanie punktów nie przychodziło tak łatwo – Musieliśmy się sporo napracować na taki wynik. Ja też miałem wiele biegów gdzie musiałem walczyć przez całe 4 okrążenia. Nie przywoziłem wszystkiego od startu. Myślę, że kibicom się podobało. Był to mecz na szczycie, było sporo mijanek, więc wszyscy powinni być zadowoleni – dodał Jakub.

Z kolei do Daugavpils Kuba pojedzie z uśmiecham, bo jak sam przyznaje, tamtejszy tor zna bardzo dobrze – Tor w Daugavpils znam dość dobrze. To jest mój piąty sezon w 1 lidze, a na Łotwie jestem zawsze minimum 2 razy w sezonie. Znam wszystkie dziury, fotoradary (śmiech) i długą drogę też. Jeśli tylko dane mi będzie wystartować w tym meczu to pojadę tam z uśmiechem na twarzy – wyjaśnił nasz zawodnik.

Kuba nadrabia stracony czas wynikły z kontuzji ręki i podkreśla dobry zmysł tarnowskich trenerów jeśli chodzi o skład meczowy – Straciłem bardzo wiele czasu przez kontuzję. Każda kolejna pauza dla mnie to strzał w kolano. Oczywiście wciąż decydują trenerzy, to oni wybierają optymalny skład. Jak na razie wychodzi im to idealnie, co widać po wynikach więc trzeba im po prostu zaufać – stwierdził.

Mimo zgarnięcia punktu bonusowego Kuba uważa, że ewentualny pojedynek w fazie play-off będzie dużo trudniejszy – Trzeba być czujnym cały czas. Finał rządzi się swoimi prawami. Jest większa presja, większe nerwy. W trakcie sezonu jest jeszcze ta myśl, że słabszy mecz można nadrobić. Play-off to już jest jazda na żyletki. To będzie po prostu całkowicie inny dwumecz – zakończył Jamróg.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST