Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Jak dzieci we mgle” – wypowiedzi po meczu w Gorzowie

21/06/2015 23:43:34
Redakcja

Unia Tarnów wysoko przegrała w niedzielnym meczu w Gorzowie 61:29. Jaskółki nie mogły być zadowolone z przebiegu spotkania, ponieważ założenia przed meczem były zupełnie inne.

Stanisław Chomski (trener MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów): Nie wiem czy prezes się cieszy, bo trzeba sięgnąć do kieszeni. Ostatnio były przegrane, ale z wynikiem, który przysparzał kosztów. Okazaliśmy się zdecydowanie lepsi od tarnowian. Od początku meczu cały czas budowaliśmy przewagę, mimo że był to trudniejszy – moim zdaniem – rywal niż Rzeszów. Cieszy mnie to, że końcówka była piorunująca i udana. Na pewno nie ustrzegliśmy się błędów. Ci, co mniej zapunktowali, muszą się wziąć do pracy. Chciałbym zawsze mieć taki kłopot jak teraz, że nie tylko czwórka zawodników kandydowała do biegów nominowanych.

Paweł Baran (trener Unii Tarnów): Błądziliśmy jak dzieci we mgle. Po udanych startach gubiliśmy punkty na trasie. Szkoda tego wszystkiego. Gorzowianie zrobili fajny tor, są do niego spasowani i to wykorzystali.

Niels Kristian Iversen (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów): Każdy odjechał bardzo dobre spotkanie. Myślę, że goście mają całkiem silny zespół, ale mocno brakowało Leona Madsena, co uczyniło ich nieco słabszymi. Nie spodziewałem się aż tak wysokiej wygranej, ale wierzyłem, że zwyciężymy i zdobędziemy punkt bonusowy.

Janusz Kołodziej (Unia Tarnów): Gorzowianie byli świetnie dopasowani do tego toru. Wykorzystywali nasze błędy i sami ich nie popełniali. Wynik jest, jaki jest. Tor był przygotowany świetnie

źródło: SportoweFakty.pl

Sponsorzy i partnerzy

 

 

 

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST