Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

IX miejsce Cierniaka w finale Brązowego Kasku

05/27/2019 20:09:00
Marcin Michoń

Zwycięstwem Jakuba Miśkowiaka zakończył się finał brązowego Kasku na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce zajął Wiktor Lampart, a podium po biegu dodatkowym uzupełnił Karol Żupiński.

Po dobrym początku i dwóch pewnych biegowych zwycięstwach w drugiej połowie zawodów swojego dorobku nie powiększył już Mateusz Cierniak. W swoim trzecim starcie junior Jaskółek atakując prowadzącego Wiktora Lamparta zahaczył o bandę i upadł na tor. Później po szczepieniu się motocyklem z Denisem Zielińskim został uznany za winnego przerwania biegu.  Ostatecznie zawodnik Unii Tarnów został sklasyfikowany na dziewiątej pozycji.

Wyniki:
1. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) (3,3,3,3,3) 15
2. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) (3,3,3,2,3) 14
3. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (2,2,3,2,2) 11+1. miejsce w biegu dodatkowym

4. Kacper Pludra (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) 2,1,3,3,2) 11+2. miejsce w biegu dodatkowym
5. Denis Zieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (2,1,2,2,3) 10
6. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów Wlkp.) (2,2,W,3,0) 7
7. Damian Lotarski (MRGARDEN GKM Grudziądz) (0,3,1,1,2) 7
8. Kamil Kiełbasa (Get Well Toruń) (1,1,1,2,2) 7
9. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) (3,3,W,W,D) 6
10. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) (1,0,2,W,3) 6
11. Mateusz Świdnicki (forBET Włókniarz Częstochowa) (1,1,W,3,1) 6
12. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) (D,2,2,0,1) 5
13. Marcel Studziński (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz) (1,2,0,1,0) 4
14. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) (3,NS,NS,NS,NS) 3
15. Przemysław Giera (PGG ROW Rybnik) (0,1,1,1,) 3
16. Kamil Pytlewski (truly.work Stal Gorzów Wlkp.) (0,0,0,1,1) 2
18. Piotr Gryszpiński (Euro Finannce Polonia Piła) (D,-,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. Lampart, Zieliński, Świdnicki, Curzytek (D)
2. Miśkowiak, Pludra, Kiełbasa, Lotarski
3. Liszka, Żupiński, Kowalski, Gryszpiński (D)
4. Cierniak, Bartkowiak, Studziński, Pytlewski
5. Lotarski, Studziński, Świdnicki, Giera
6. Lampart, Żupiński, Pludra, Pytlewski
7. Cierniak, Curzytek, Kiełbasa, Liszka
8. Miśkowiak, Bartkowiak, Zieliński, Kowalski
9. Pludra, Liszka, Bartkowiak (W), Świdnicki (W)
10. Lampart, Kowalski, Lotarski, Cierniak (W)
11. Miśkowiak, Curzytek, Giera, Pytlewski
12. Żupiński, Zieliński, Kiełbasa, Studziński
13. Świdnicki, Kiełbasa, Pytlewski, Kowalski (W)
14. Miśkowiak, Lampart, Studziński, Liszka
15. Bartkowiak, Żupiński, Lotarski, Curzytek
16. Pludra, Zieliński, Giera, Cierniak (W)
17. Miśkowiak, Żupiński, Świdnicki, Cierniak (D)
18. Lampart, Kiełbasa, Giera, Bartkowiak
19. Kowalski, Pludra, Curzytek, Studziński
20. Zieliński, Lotarski, Pytlewski, Liszka

Bieg o miejsca 3-4:
21. Żupiński, Pludra

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1krystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDGaleria TarnoviaTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST