Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Grupa Azoty S.A zwiększa wsparcie finansowe dla naszej drużyny!

04/09/2023 12:06:06
Redakcja

Grupa Azoty Unia Tarnów osiągnęła zakładany przed sezonem cel minimum i awansowała do fazy play-off 2. Ligi Żużlowej. Nasza drużyna już w najbliższą sobotę 9 września o godzinie 14.00 zmierzy się w pierwszym meczu półfinałowym z Texom Stalą Rzeszów. Z ogromną wdzięcznością pragniemy poinformować, że w związku z tym Główny Partner Grupa Azoty S.A. podjęła decyzję o zwiększeniu wsparcia finansowego. Otrzymane środki pozwolą naszej drużynie ze spokojem przygotować się na najważniejsze mecze sezonu.

„Cieszymy się, że dzięki dotychczasowemu wsparciu tarnowska drużyna żużlowa osiągnęła sukces i awansowała do fazy Play-Off. Mamy nadzieję na kolejne sukcesy i awans do wyższej ligi rozgrywkowej. Ten sezon to kolejny krok w odbudowie żużla w Tarnowie, w której Grupa Azoty aktywnie uczestniczy” powiedział Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

O wielkim zaangażowaniu Grupy Azoty w tarnowski żużel jeszcze raz przypomniał Przewodniczący Rady Nadzorczej klubu, Daniel Bałut: „ przed drużyną Grupy Azoty Unia Tarnów najważniejsze mecze sezonu. Awansując do finałowej fazy Play-OFF spełniliśmy ogromne oczekiwania kibiców oraz Głównego Partnera, Grupy Azoty. W imieniu Zarządu Klubu oraz Rady Nadzorczej, już teraz chcielibyśmy podziękować Zarządowi Grupy Azoty za okazaną pomoc i zaangażowanie w rozwój i działalność tarnowskiego żużla,  dyscypliny sportowej tak bliskiej lokalnej społeczności regionu tarnowskiego. Bez Grupy Azoty nie byłoby żużla w Tarnowie. Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu w meczach finałowych będziemy mogli skupiać się wyłącznie na walce o najwyższe cele” – powiedział Daniel Bałut Przewodniczący Rady Nadzorczej Unia Tarnów ŻSSA.

Grupa Azoty S.A. w sezonie 2023 jest Głównym Partnerem klubu, sponsorem tytularnym, a także w ramach odrębnych umów partnerem indywidualnym każdego zawodnika naszej drużyny. Grupa Azoty wspiera tarnowski żużel już blisko 70 lat i świętowała z nim największe sukcesy w historii klubu.

Źródło: grupaazoty.com – informacja prasowa

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST