Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Grupa Azoty Głównym Partnerem finału MIMP oraz IMP!

29/08/2013 0:00:00
Redakcja

7 września na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrany zostanie finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu, zaś 6 października finał Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Organizacja finału IMP jest pokłosem ogromnego sukcesu, jakim było zdobycie w poprzednim sezonie tytułu Drużynowego Mistrza Polski przez tarnowskich żużlowców, które nie byłoby możliwe bez wsparcia partnerów strategicznych, w tym Grupy Azoty S.A.  

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Grupa Azoty została Głównym Partnerem finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (MIMP) i Indywidualnych Mistrzostw Polski (IMP), które wyłonią najlepszych polskich żużlowców.

Zadowolenia z tego faktu nie kryje Prezes Unii Tarnów Łukasz Sady: To dla nas ogromny zaszczyt, że po raz kolejny będziemy mogli współpracować z tak cenionym na świecie partnerem jak Grupa Azoty. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu Grupy Azoty wspólnie będziemy mogli stworzyć niezapomniane widowiska i wyłonić kolejnych mistrzów. Liczymy, że udana współpraca podczas finałów IMP i MIMP będzie kontynuowana podczas kolejnych sezonów zmagań tarnowskich żużlowców.”

Grupa Azoty (jednostką dominującą jest Grupa Azoty S.A.) to jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Zajmuje drugą pozycję w UE w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak poliamidu 6, melamina, kaprolaktam, alkohole OXO czy biel tytanowa mają również silną pozycję sektorze chemicznym znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Grupa Azoty
powstała w wyniku kolejnych przejęć krajowych spółek chemicznych. W skład grupy wchodzą takie podmioty jak: Grupa Azoty S.A. (jednostka dominująca), Grupa Azoty Puławy S.A.(GZNF Fosfory, Azoty Adipol), Grupa Azoty Police S.A., Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., ATT Polymers GmbH, Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne, Grupa Azoty Koltar.

Na liście startowej zawodów IMP nie zabraknie obecnego Mistrza Polski – Tomasza Jędrzejaka, Indywidualnego Mistrza Świata 2010, byłego zawodnika Unii Tarnów – Tomasza Golloba, bardzo dobrze radzącego sobie w cyklu Grand Prix – Jarosława Hampela oraz Krzysztofa Kasprzaka, a także ulubieńców tarnowskiej publiczności – Janusza Kołodzieja i Macieja Janowskiego, których Głównym Partnerem jest Grupa Azoty.

Organizatorzy zawodów przygotowują wiele atrakcji dla kibiców, którzy obejrzą zawody na żywo na stadionie. Losowanie numerów startowych oraz wszystkie szczegóły, dotyczące zawodów zostaną przekazane na konferencji prasowej, która odbędzie się 16 września br. w Tarnowie.

Finał IMP to nie jedyne mistrzowskie zawody w Tarnowie, w których Głównym Partnerem będzie Grupa Azoty. Dzięki skutecznej jeździe juniorów Jaskółek w ubiegłym sezonie i wywalczeniu przez nich tytułu Młodzieżowego Drużynowego Mistrza Polski, klubowi przypadł zaszczyt zorganizowania finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W tych zawodach o medal powalczy Kacper Gomólski.

Dodatkowych informacji udziela:
Łukasz Izak – rzecznik prasowy
tel. 14 633 02 01
tel. kom. 791 714 288
e-mail rzecznik@unia.tarnow.pl


Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST