Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Gollob już przygotowany! A Ty?

06/08/2013 0:00:00
Redakcja

Wszystko przed turniejem Eurosport Speedway Best Pairs zapięte niemal na ostatni guzik. Zintensyfikowane prace przygotowawcze na Motoarenie nie przeszkodziły dziś Tomaszowi Gollobowi w przeprowadzeniu ostatniego treningu przed sobotnimi zawodami.

Lider reprezentacji Polski sprawdzał najkorzystniejsze ustawienia w nowym motocyklu zakupionym specjalnie na toruński turniej par. Czy Gollob jest zadowolony ze swego sprzętu można się przekonać oglądając filmik – http://www.youtube.com/watch?v=VwVi-XZAsCU&hd=1

Tomasz Gollob zaprezentował się na tym filmiku w oficjalnym plastronie turnieju Eurosport Speedway Best Pairs. Identyczne założą wszyscy reprezentanci Polski – a więc także Jarosław Hampel i Adrian Miedziński.

Przypominamy, że zakończyła się internetowa sprzedaż biletów na turniej Eurosport Speedway Best Pairs. Nie oznacza to jednak, że nie można już kupić wejściówek na jutrzejszą (sobota, 8 czerwca, godzina 19:00) imprezę.

Bilety można nabyć w toruńskiej Galerii Atrium Copernicus mieszczącej się przy ulicy Żółkiewskiego 15. Dziś, w piątek do godziny 21 oraz w dniu zawodów, czyli w sobotę od 9 do 15.

W wejściówki można też zaopatrzyć się w kasach na Motoareniew piątek od 10 do 16, w sobotę od godziny 14.

Organizatorzy przygotowali gwarantowaną pulę biletów, które dostępne będą w kasach Motoareny w dniu zawodów, w sobotę 8 czerwca.

1. Strefa Niebieska
– Normalny: 70 zł

2. Strefa Zielona
– Normalny: 50 zł
– Ulgowy 35 zł (dla kibiców urodzonych w 1995 r. i później oraz dla studentów urodzonych w 1989 r. i później)

3. Strefa Żółta
– Normalny: 50 zł

4. Strefa Czerwona (Trybuna Główna):
– Normalny: 250 zł
– Pakiet VIP: 200 zł (Dostępny tylko wraz z biletem na Trybunę Główną; Voucher do nabycia w siedzibie klubu; voucher wymieniany na opaskę VIP – z dostępem do cateringu oraz torbą z gadżetami i programem – w dniu zawodów)

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.speedwaypairs.com

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST