Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Fatalny występ Kołodzieja w IMME

08/28/2016 19:38:41
Redakcja

Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończyły się Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi w Gdańsku. Na podium turnieju stanęli również Grigorij Laguta i Piotr Protasiewicz.

Niestety słaby występ zaliczył Janusz Kołodziej. Kapitan Unii Tarnów zdołał wywalczyć tylko trzy punkty co dało mu dopiero szesnaste miejsce.

Wyniki:
1. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 11 (2,3,3,0,3) + 1. miejsce w finale
2. Grigorij Łaguta (ROW Rybnik) – 11 (1,3,1,3,3) + 2. miejsce w finale
3. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 11 (1,3,2,2,3) + 3. miejsce
4. Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław) – 8 (2,1,2,3,0) + wykluczenie w finale
5. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów) – 10 (3,1,3,1,2)
6. Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław) – 10 (3,2,1,2,2)
7. Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów) – 8 (3,0,3,2,0)
8. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) – 8 (2,3,1,1,1)
9. Nicki Pedersen (Fogo Unia Leszno) – 7 (w,0,1,3,3)
10. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (3,2,0,2,d)
11. Chris Holder (Get Well Toruń) – 7 (1,1,2,1,2)
12. Greg Hancock (Get Well Toruń) – 6 (2,0,3,d,1)
13. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów) – 5 (1,0,2,1,1)
14. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) – 4 (0,1,0,3,0)
15. Jason Doyle (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 4 (0,2,0,0,2)
16. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) – 3 (0,2,0,0,1)
17. Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz) – ns
18. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – ns

Bieg po biegu:
1. Dudek, Zmarzlik, Łaguta, Zengota
2. Pawlicki, Pieszczek, Kasprzak, Pedersen (w/u)
3. Iversen, Hancock, Holder, Doyle
4. Woffinden, Milik, Protasiewicz, Kołodziej
5. Łaguta, Woffinden, Holder, Pedersen
6. Pieszczek, Kołodziej, Zengota, Hancock
7. Zmarzlik, Doyle, Milik, Kasprzak
8. Protasiewicz, Dudek, Pawlicki, Iversen
9. Pieszczek, Protasiewicz, Łaguta, Doyle
10. Iversen, Milik, Pedersen, Zengota
11. Pawlicki, Holder, Zmarzlik, Kołodziej
12. Hancock, Kasprzak, Woffinden, Dudek
13. Łaguta, Iversen, Kasprzak, Kołodziej
14. Zengota, Woffinden, Pawlicki, Doyle
15. Pedersen, Protasiewicz, Zmarzlik, Hancock (d3)
16. Milik, Dudek, Holder, Pieszczek
17. Łaguta, Pawlicki, Hancock, Milik
18. Protasiewicz, Holder, Kasprzak, Zengota
19. Pieszczek, Woffinden, Zmarzlik, Iversen
20. Pedersen, Doyle, Kołodziej, Dudek (d4)

Półfinały:
21. Protasiewicz, Iversen, Zmarzlik, Pedersen (d4)
22. Milik, Pawlicki, Woffinden, Dudek

Finał:
23. Pieszczek, Łaguta, Protasiewicz, Milik (w/su)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST