PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Drugie miejsce Jaskółek w Świętochłowicach

06/14 19:45:04
Marcin Michoń

Zwycięstwem ROW Rybnik zakończyła się VII runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Świętochłowicach. Grupa Azoty Unia Tarnów zajęła drugie miejsce tracąc tylko punkt do zwycięzców. Trzecie miejsce zajęli rzeszowianie.

W drużynie tarnowskiej z bardzo dobrej strony zaprezentował się Michał Nowiński, który wywalczył dla Jaskółek 11 punktów.

I. ROW Rybnik – 24:
4. Lars Skupień – 8 (2,3,u,3)
5. Robert Chmiel – 11 (3,2,3,3)
6. Dawid Jona – 5 (0,2,1,2)

II. Grupa Azoty Unia Tarnów – 23:
13. Patryk Rolnicki – 4 (3,-,u,1)
14. Kacper Konieczny – 6 (2,2,1,1)
15. Michał Nowiński – 11 (3,3,3,2)
26. Krystian Stefanów – 2 (2)

III. Stal Rzeszów – 17:
7. Wiktor Lampart – 6 (2,2,2,d)
8. Patryk Wojdyło – 8 (w,2,3,3)
9. Mateusz Rząsa – 3 (1,1,w,1)

IV. Lokomotiv Daugavpils – 16:
1. Davis Kurmis – (1,3,3,2)
2. Oleg Michaiłow – (0,3,2,1)
3. Artiom Trofimow – (w,0,1,0)

V. Speed Car Motor Lublin – 14:
19. Maciej Kuromonow – 6 (w,3,3,0)
20. Krystian Włodarczyk – 6 (2,1,2,1)
21. Dawid Flis – 2 (1,0,1,0)

VI. KSM Krosno – 13:
16. Adrian Bialk – 7 (1,2,2,2)
17. Oskar Nocuń – 5 (0,2,0,3)
18. Kamil Tomaszowski – 1 (w,1,0,w)

NK. Arge Speedway Wanda Kraków – 15:
10. Eryk Borczuch – (3,1,0,2)
11. Piotr Pióro – (w,3,3,3)
12. brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. Chmiel, Skupień, Kurmis, Michaiłow
2. Borczuch, Lampart, Wojdyło (w/su), Pióro (w/u)
3. Rolnicki, Konieczny, Bialk, Nocuń
4. Kurmis, Włodarczyk, Kuromonow (w/u), Trofimow (w/u)
5. Skupień, Lampart, Rząsa, Jona
6. Nowiński, Stefanów, Borczuch
7. Kuromonow, Nocuń, Flis, Tomaszowski (w/2min)
8. Kurmis, Wojdyło, Rząsa, Trofimow
9. Pióro, Jona, Skupień (u)
10. Nowiński, Konieczny, Włodarczyk, Flis
11. Michaiłow, Bialk, Trofimow, Nocuń
12. Skupień, Chmiel, Konieczny, Rolnicki (u)
13. Wojdyło, Bialk, Tomaszowski, Rząsa (w/2min)
14. Pióro, Włodarczyk, Flis
15. Nowiński, Michaiłow, Konieczny, Trofimow
16. Chmiel, Bialk, Jona, Tomaszowski
17. Kuromonow, Lampart, Rząsa, Flis
18. Pióro, Kurmis, Michaiłow, Borczuch
19. Chmiel, Jona, Włodarczyk, Kuromonow
20. Wojdyło, Nowiński, Rolnicki, Lampart (d)
21. Nocuń, Borczuch, Tomaszowski (w/2min)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez