Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dodatkowy kibic PGE Ekstraligi

29/06/2016 15:30:00
Redakcja

Zabierając na mecz XI rundy PGE Ekstraligi dodatkowego kibica, każdy fan ma okazję do podwojenia frekwencji na stadionach i zaszczepienia żużlowego bakcyla komuś nowemu. #DodatkowyKibic – pod takim hasztagiem wszyscy fani żużla obecnie na meczach 3 lipca, będą mogli zamieszczać na twitterze i facebooku swoje zdjęcia. Autorzy najciekawszych… zostaną zaproszeni przez PGE Ekstraligę na kolejne mecze wybranych drużyn!

Zachęcamy, bo żużel to nie udawane emocje. To sport nieporównywalny i dostarczający jednocześnie sporej dawki adrenaliny, której nie doświadczymy na żadnej innej sportowej arenie w kraju – mówi Rafał Martuszewski, kibicowski ambasador PGE Ekstraligi z Tarnowa. – Na mecz z Ekantor.pl Falubazem zabiorę ze sobą przyjaciela, który dotychczas pasjonował się tylko i futbolem. W czasie kiedy króluje Euro 2016, z pewnością będzie mógł doznać nieco innych, aczkolwiek równie mocnych wrażeń.

Rozgrywki PGE Ekstraligi obejrzało już ponad 271 tys. kibiców. Wakacje to doskonały okres, aby to grono znacznie się powiększyło. Fani, którzy co tydzień przychodzą na zawody – w ramach akcji PGE Ekstraligi – mogą rozpropagować żużel wśród nowych kibiców. Wystarczy, że każdy, kto regularnie odwiedza stadiony, zabierze ze sobą na niedzielny mecz jedną dodatkową osobę.

Ja tak uczyniłem, wiedząc o planowanej akcji PGE Ekstraligi, już podczas minionej kolejki, gdy Get Well Toruń jeździł z FOGO Unią Leszno – mówi Kuba Łączkowski, kibicowski ambasador PGE Ekstraligi z Torunia. – Na mecz zabrałem ze sobą Martę i Kacpra. Byli pod wielkim wrażeniem zawodów, które wciągnęły ich od pierwszego biegu. Najbardziej zaimponowała im atmosfera, jaka panowała na MotoArenie, a także profesorska jazda Grega Hancocka. Już teraz zapewnili mnie, że wybiorą się na następny mecz.

Na meczach w Gorzowie jest w tym roku najwyższa frekwencja – mówi Tomasz Augustyniak kibicowski ambasador PGE Ekstraligi z Gorzowa. – Na spotkanie Stal Gorzów – Unia Tarnów zabrałem szwagierkę Martę, dla której był to pierwszy kontakt z żużlem. Była bardzo podekscytowana całą oprawą i klimatem trybun stadionu im. Edwarda Jancarza. Akcję #DodatkowyKibic mam zamiar kontynuować podczas najbliższych ligowych zmagań Stali z ROW-em Rybnik, do czego również zachęcam innych sympatyków „czarnego spotu”.  

Marcin Konieczny, kibicowski ambasador PGE Ekstraligi z Poznania: – Mecze BETARD Sparty Wrocław na Golęcinie sprawiły, że ten klimatyczny obiekt znowu zaczął tętnić życiem. Zawody trzymają w napięciu do końca, a rozstrzygnięcia zapadają dopiero w biegach nominowanych. Spotkanie z mistrzem Polski – FOGO Unią Leszno zapowiada się ekscytująco i może przyciągnąć nowych widzów oraz sprawić, że ponownie odwiedzą Golęcin.

Kamil Rychlicki, kibicowski ambasador PGE Ekstraligi z Grudziądza: – Niedzielne spotkanie, jak zawsze w Grudziądzu, zwiastuje niezwykłe emocje. Niewątpliwie smaczku dodaje fakt, że MRGARDEN GKM Grudziądz zmierzy się z Get Well Toruń w derbach województwa kujawsko-pomorskiego. To idealna okazja, żeby powiększyć grono sympatyków speedway’a.  Zabierzcie swoich znajomych i przeżyjcie te emocje razem z nimi na żywo przy Hallera 4!

XI runda PGE Ekstraligi 03.07.2016 (niedziela):
Unia Tarnów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra, godz. 17:00
BETARD Sparta Wrocław – FOGO Unia Leszno, godz. 17:00, transmisja w nSport+
Stal Gorzów – ROW Rybnik godz. 19:30
MRGARDEN GKM Grudziądz – Get Well Toruń, godz. 19:30, transmisja w nSport+

DodatkowyKibicgrafika

Sponsorzy i partnerzy

 

 

 

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST