PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dobry występ Jamroga w finale Złotego Kasku!

04/20 20:13:21
Marcin Michoń

Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończył się rozegrany na torze w Zielonej Górze Finał Złotego Kasku. Na podium stanęli również Janusz Kołodziej i Piotr Pawlicki.

Całe zawody były niezwykle wyrównane, a zawodnicy walczyli nie tylko o prestiżowe trofeum, ale również o pięć pierwszych lokat premiowanych awansem do eliminacji Grand Prix. Zadowolony z występu może być zawodnik Grupy Azoty Unii Tarnów – Jakub Jamróg. Żużlowiec Jaskółek w mocnej obsadzie wywalczył osiem punktów, a do awansu zabrakło mu tylko oczka.

Punktacja:
1. Przemysław Pawlicki (Cash Broker Stal Gorzów) – 11 (2,2,3,2,2)
2. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 10+3 (2,2,2,3,1)
3. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 10+2 (0,3,2,2,3)
4. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 10+1 (1,3,2,1,3)
5. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 9 (2,1,3,3,0)
6. Adrian Miedziński (Get Well Toruń) – 9 (3,3,w,2,1)
7. Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 8 (3,0,3,2,0)
8. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 8 (3,1,1,1,2)
9. Mateusz Szczepaniak (Arge Speedway Wanda Kraków) – 8 (1,1,2,3,1)
10. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (3,0,1,3,0)
11. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 7 (0,1,3,d,3)
12. Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów) – 7 (2,3,0,0,2)
13. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) – 6 (1,2,0,0,3)
14. Szymon Woźniak (Betard Sparta Wrocław) – 6 (0,2,1,1,2)
15. Mirosław Jabłoński (GTM Start Gniezno) – 4 (1,0,1,1,1)
16. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) – 0 (0,0,0,0,0)
17. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) – ns
18. Oskar Fajfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – ns

Bieg po biegu:
1. (61,41) Gomólski, Dudek, Jabłoński, Woźniak
2. (61,22) Jamróg, Prz. Pawlicki, Drabik, Jeleniewski
3. (61,81) Miedziński, Kasprzak, Szczepaniak, Janowski
4. (59,75) Protasiewicz, Kołodziej, Przedpełski, Pi. Pawlicki
5. (60,41) Pi. Pawlicki, Woźniak, Janowski, Jeleniewski
6. (60,19) Miedziński, Przedpełski, Dudek, Jamróg
7. (60,13) Kasprzak, Prz. Pawlicki, Gomólski, Protasiewicz
8. (59,94) Drabik, Kołodziej, Szczepaniak, Jabłoński
9. (60,59) Jamróg, Kołodziej, Woźniak, Kasprzak
10. (59,84) Dudek, Szczepaniak, Protasiewicz, Jeleniewski
11. (60,22) Janowski, Drabik, Gomólski, Przedpełski
12. (60,29) Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki, Jabłoński, Miedziński (w/u)
13. (60,85) Szczepaniak, Prz. Pawlicki, Woźniak, Przedpełski
14. (60,10) Dudek, Pi. Pawlicki, Drabik, Kasprzak
15. (60,38) Kołodziej, Miedziński, Gomólski, Jeleniewski
16. (60,34) Protasiewicz, Jamróg, Jabłoński, Janowski (d/st)
17. (59,93) Drabik, Woźniak, Miedziński, Protasiewicz
18. (60,19) Janowski, Prz. Pawlicki, Kołodziej, Dudek
19. (60,62) Pi. Pawlicki, Gomólski, Szczepaniak, Jamróg
20. (60,53) Przedpełski, Kasprzak, Jabłoński, Jeleniewski

Bieg dodatkowy o miejsca 2-4:
21. (60,34) Kołodziej, Pi. Pawlicki, Drabik

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-startokocim

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelmarxuslombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcastoramacarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez