Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dobre występy naszych zawodników w Szwecji

13/06/2017 21:50:12
Redakcja

Elit Vetlanda wysoko pokonała Dackarnę Malilla. Końcowy wynik to 53-37. Mimo porażki całkiem niezłe spotkanie zanotował Peter Ljung. Szwed wywalczył 7 punktów i 1 bonus. Jego zdobycz mogła by być jeszcze większa gdyby nie defekt na drugim miejscu w pierwszym swoim starcie. Zdecydowanym liderem Dackarny był Fredrik Lindgren (14+1), ale było to zdecydowanie za mało na bardzo wyrównaną drużynę gospodarzy.

Elit Vetlanda53
1. Martin Vaculik – 6+1 (d,3,2,1*)
2. Szymon Woźniak – 7+2 (2,2*,2*,1)
3. Jarosław Hampel – 12 (3,3,3,0,3)
4. Oliver Berntzon – 4 (1,0,d,3)
5. Bartosz Zmarzlik – 11+1 (3,3,2*,2,1)
6. Tomas Jonasson – 7 (3,1,1,2)
7. Jonas Davidsson – 6+2 (2*,3,0,1*)

Dackarna Malilla37
1. Fredrik Lindgren – 14+1 (3,1*,2,3,3,2)
2. Anders Thomsen – 1 (1,-,-,0)
3. Patryk Dudek – 4 (2,1,0,1,-)
4. Kacper Gomólski – 1 (0,1,0,-)
5. Maciej Janowski – 9+1 (2,2,1*,1,3,0)
6. Joel Kling – 1 (1,0,-,0)
7. Peter Ljung – 7+1 (d,0,2,3,2*,0)

Bieg po biegu:
1. Lindgren, Woźniak, Thomsen, Vaculik (d/3) 2:4
2. Jonasson, Davidsson, Kling, Ljung (d/2) 5:1 (7:5)
3. Hampel, Dudek, Berntzon, Gomólski 4:2 (11:7)
4. Zmarzlik, Janowski, Jonasson, Ljung 4:2 (15:9)
5. Davidsson, Woźniak, Gomólski, Kling 5:1 (20:10)
6. Hampel, Janowski, Lindgren, Berntzon 3:3 (23:13)
7. Vaculik, Woźniak, Dudek, Gomólski 5:1 (28:14)
8. Hampel, Ljung, Janowski, Berntzon (d/2) 3:3 (31:17)
9. Zmarzlik, Lindgren, Jonasson, Dudek 4:2 (35:19)
10. Lindgren, Vaculik, Janowski, Davidsson 2:4 (37:23)
11. Ljung, Jonasson, Davidsson, Kling 3:3 (40:26)
12. Berntzon, Zmarzlik, Dudek, Thomsen 5:1 (45:27)
13. Lindgren, Ljung, Woźniak, Hampel 1:5 (46:32)
14. Janowski, Zmarzlik, Vaculik, Ljung 3:3 (49:35)
15. Hampel, Lindgren, Zmarzlik, Janowski 4:2 (53:37)

Wysoko wygrała swój mecz także Masarna Avesta. Końcowy wynik to 54-36. Bardzo zadowolony jest z pewnością Artur Czaja, który wywalczył 9 punktów i 2 bonusy. Zdecydowany powrót do wysokiej dyspozycji udowodnił Greg Hancock, który zdobył 15 punktów i 1 bonus. Nieźle pojechał także Niels Kristian Iversen – 11 punktów. Zawiedli natomiast z pewnością Sajfutdinow i Kildemand – obaj po 4 punkty.

Masarna Avesta  – 54
1. Tai Woffinden – 11+1 (2*,1,3,3,2)
2. Linus Sundstroem – 10+1 (3,d,3,3,1*)
3. Przemysław Pawlicki – 8 (2,3,2,1)
4. Joel Andersson – 1 (0,1,0,-)
5. Antonio Lindbaeck – 6 (3,3,-,-)
6. Kim Nilsson – 9+1 (2*,1,1,3,2,0)
7. Artur Czaja – 9+2 (3,2,1,2*,1*)

Piraterna Motala – 36
1. Emil Sajfutdinow – 4 (1,2,1,0,d)
2. Daniel Davidsson – 0 (0,0,-,0)
3. Greg Hancock – 15+1 (3,3,2,3,1*,3)
4. Peter Kildemand – 4 (1,1,0,2)
5. Niels Kristian Iversen – 11 (2,3,2,2,2,d)
6. Daniel Henderson – 0 (0,-,0,w)
7. Mirosław Jabłoński – 2 (1,0,-,1)

Bieg po biegu:
1. Sundstroem, Woffinden, Sajfutdinow, Davidsson 5:1
2. Czaja, Nilsson, Jabłoński, Henderson 5:1 (10:2)
3. Hancock, Pawlicki, Kildemand, Andersson 2:4 (12:6)
4. Lindbaeck, Iversen, Nilsson, Jabłoński 4:2 (16:8)
5. Hancock, Czaja, Kildemand, Sundstroem 2:4 (18:12)
6. Pawlicki, Sajfutdinow, Andersson, Davidsson 4:2 (22:14)
7. Sundstroem, Hancock, Woffinden, Kildemand 4:2 (26:16)
8. Iversen, Pawlicki, Sajfutdinow, Andersson 2:4 (28:20)
9. Lindbaeck, Iversen, Nilsson, Sajfutdinow 4:2 (32:22)
10. Woffinden, Iversen, Czaja, Henderson 4:2 (36:24)
11. Nilsson, Czaja, Jabłoński, Henderson (w) 5:1 (41:25)
12. Hancock, Nilsson, Czaja, Davidsson 3:3 (44:28)
13. Sundstroem, Kildemand, Pawlicki, Sajfutdinow 4:2 (48:30)
14. Woffinden, Iversen, Hancock, Nilsson 3:3 (51:33)
15. Hancock, Woffinden, Sundstroem, Iversen (d) 3:3 (54:36)

Niespodziewane zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Eskilstuny. Smederna zwyciężyła na torze w Kumli 42-48. Gości do zwycięstwa poprowadził Mikkel Michelsen, który zdobył 13 punktów i 1 bonus. W drużynie Indian powinien wystartować Kenneth Bjerre, ale dochodzi on do pełni zdrowia po niedzielnym upadku i za naszego zawodnika stosowane było zastępstwo zawodnika.

Indianerna Kumla42
1. Adrian Miedziński – 14 (3,3,3,1,1,3)
2. Bjarne Pedersen – 3+1 (2*,0,0,1,0)
3. Piotr Protasiewicz – 8+1 (2*,2,3,d,1)
4. Kenneth BjerreZZ
5. Vaclav Milik – 7 (0,0,3,1,3,0)
6. Victor Palovaara – 7 (3,1,1,2)
7. Ludvig Lindgren – 3+1 (0,2,0,1*)

Ekilstuna Smederna48
1. Michael Jepsen Jensen – 7 (1,1,2,3)
2. Paweł Przedpełski – 3 (0,3,0,-)
3. Matej Zagar – 8+2 (1,1*,3,2,1*)
4. Pontus Aspgren – 9+1 (0,3,2,2*,2)
5. Grigorij Łaguta – 5+1 (3,0,2*,d)
6. Mikkel Michelsen – 13+1 (2,1,2,3,3,2*)
7. Linus Ekloef – 3+2 (1*,2*,-,0)

Bieg po biegu:
1. Miedziński, Pedersen, Jensen, Przedpełski 5:1
2. Palovaara, Michelsen, Ekloef, Lindgren 3:3 (8:4)
3. Miedziński, Protasiewicz, Zagar, Aspgren 5:1 (13:5)
4. Łaguta, Ekloef, Palovaara, Milik 1:5 (14:10)
5. Aspgren, Lindgren, Michelsen, Pedersen 2:4 (16:14)
6. Przedpełski, Protasiewicz, Jensen, Milik 2:4 (18:18)
7. Miedziński, Aspgren, Zagar, Pedersen 3:3 (21:21)
8. Protasiewicz, Michelsen, Pedersen, Łaguta 4:2 (25:23)
9. Milik, Jensen, Palovaara, Przedpełski 4:2 (29:25)
10. Michelsen, Łaguta, Miedziński, Lindgren 1:5 (30:30)
11. Michelsen, Palovaara, Lindgren, Ekloef 3:3 (33:33)
12. Zagar, Michelsen, Milik, Protasiewicz (d) 1:5 (34:38)
13. Jensen, Aspgren, Protasiewicz, Pedersen 1:5 (35:43)
14. Milik, Zagar, Miedziński, Łaguta (d) 4:2 (39:45)
15. Miedziński, Aspgren, Zagar, Milik 3:3 (42:48)

Wyniki: www.sportowefakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST