Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Do Gorzowa z bojowym nastawieniem”

21/07/2013 0:00:00
Redakcja

Już dzisiaj po południu Unia Tarnów zmierzy się w Gorzowie Wielkopolskim z tamtejszą Stalą. Spotkanie jest bardzo ważne dla obydwu drużyn. Tarnowianie jeśli myślą o awansie do play-off mecz muszą rozstrzygnąć na swoją korzyść.

W częstochowskiej rundzie Ligi Juniorów bardzo słabo wypadł Kacper Gomólski. Junior Jaskółek wywalczył tylko trzy oczka, a po zawodach nie ukrywał, że w obecnej chwili ma problemy sprzętowe. – Pierwsze dwa biegi jechałem na takim silniku, który powinien być już dawno w serwisie. Z biegu na bieg tracił on moc. Zmienialiśmy zębatki, ale za każdym razem była taka sama reakcja – silnik tracił moc. Wziąłem drugi motocykl i miałem dwa defekty. Podobne problemy miałem w Grudziądzu, gdzie motocykl słabł, ale dojechałem po punkt. Mam problemy z tym silnikiem. Wymieniliśmy cewkę, motoplat, świece, wszystko co było możliwe i nic nie pomaga. Na treningu będziemy chcieli wyeliminować tę usterkę – powiedział.

Kacper zdaje sobie sprawę z rangi niedzielnej potyczki w Gorzowie. – Mecz ze Stalą jest bardzo ciężki, ale pokazaliśmy, że potrafimy wygrywać na wyjeździe. Jedziemy do Gorzowa z bojowym nastawieniem, żeby wygrać mecz. Jeśli przegramy to będzie lipa i praktycznie nie będzie szans na czwórkę – przyznał jeździec Jaskółek.

W ostatnich tygodniach Ginger stracił miejsce w Swindon Robins, którego barwy reprezentował w angielskiej Elite League. Młody zawodnik Jaskółek ma nadzieję, że niedługo uda mu się znaleźć nowy klub w tamtejszej lidze – Anglia to jest dobra szkoła życia. Tam praktycznie jestem sam, więc jest się czego uczyć. Wszystko muszę ogarnąć z motocyklami, bo mechanik przygotowuje je tylko do zawodów, a na meczu o wszystkim sam muszę decydować. Czasami tak bywa, przed sezonem walczyli o mnie żebym jeździł w Swindon, a teraz zrezygnowali ze mnie. Mam nadzieję, że podpisze gdzieś kontrakt w Anglii i udowodnię im, że to była błędna decyzja – zakończył Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST