Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“Czuję duży ból w plecach” – Leon Madsen

09/05/2016 20:19:16
Redakcja

Leon Madsen zaliczył fatalny w skutkach upadek podczas niedzielnego meczu z Betard Spartą Wrocław. Tuż po spotkaniu zawodnik był bardzo obolały i nie mógł nawet wyjść do swoich kibiców –  W tym momencie czuję się fatalnie. Ogromnie bolą mnie plecy. Zdecydowałem się pojechać dla dobra drużyny, ale to było naprawdę bardzo trudne. Cały czas czuję ten ból w plecach… – powiedział z trudem Leon.

Madsen przyznał, że nie był na tyle szybki jakby chciał, a do tego złapał trochę śliskiej nawierzchni. Na szczęście bardzo przytomnie zachował się Maciej Janowski i nie doszło do poważnej kontuzji – Nie byłem wystarczająco szybki. Szymon Woźniak mnie zobaczył z próbował zablokować. Musiałem zjechać do wewnętrznej żeby nie uderzyć w niego. Złapałem wtedy trochę takiej śliskiej nawierzchni, obróciło mnie i upadłem. Wtedy zobaczyłem Maćka. Dziękuję mu i cieszę się, że nie uderzył we mnie – wyjaśnił nasz zawodnik.

Duńczyk był również bardzo niepocieszony ze względu na wynik drużyny. Jak zawsze chciał walczyć do samego końca – Oczywiście jestem bardzo niezadowolony, że przegraliśmy to spotkanie. Naprawdę chciałem walczyć do ostatniego biegu. Wszyscy wierzyliśmy, że uda nam się to wygrać. Obecnie jednak cieszę się, że mogę stać i rozmawiać, a nie jechać do szpitala – dodał.

Madsenowi bardzo zależało na awansie do przyszłorocznego Grand Prix, jednak tym razem pożegnał się z eliminacjami na wczesnym etapie. Czy Leon liczy na dziką kartę w kolejnych rundach? – Być może. Jeśli ktoś uzna to za stosowne. To jednak nie moja decyzja. Będę starał się jechać jak najlepiej w każdych zawodach i zobaczymy co będzie – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST