Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“Czuję duży ból w plecach” – Leon Madsen

09/05/2016 20:19:16
Redakcja

Leon Madsen zaliczył fatalny w skutkach upadek podczas niedzielnego meczu z Betard Spartą Wrocław. Tuż po spotkaniu zawodnik był bardzo obolały i nie mógł nawet wyjść do swoich kibiców –  W tym momencie czuję się fatalnie. Ogromnie bolą mnie plecy. Zdecydowałem się pojechać dla dobra drużyny, ale to było naprawdę bardzo trudne. Cały czas czuję ten ból w plecach… – powiedział z trudem Leon.

Madsen przyznał, że nie był na tyle szybki jakby chciał, a do tego złapał trochę śliskiej nawierzchni. Na szczęście bardzo przytomnie zachował się Maciej Janowski i nie doszło do poważnej kontuzji – Nie byłem wystarczająco szybki. Szymon Woźniak mnie zobaczył z próbował zablokować. Musiałem zjechać do wewnętrznej żeby nie uderzyć w niego. Złapałem wtedy trochę takiej śliskiej nawierzchni, obróciło mnie i upadłem. Wtedy zobaczyłem Maćka. Dziękuję mu i cieszę się, że nie uderzył we mnie – wyjaśnił nasz zawodnik.

Duńczyk był również bardzo niepocieszony ze względu na wynik drużyny. Jak zawsze chciał walczyć do samego końca – Oczywiście jestem bardzo niezadowolony, że przegraliśmy to spotkanie. Naprawdę chciałem walczyć do ostatniego biegu. Wszyscy wierzyliśmy, że uda nam się to wygrać. Obecnie jednak cieszę się, że mogę stać i rozmawiać, a nie jechać do szpitala – dodał.

Madsenowi bardzo zależało na awansie do przyszłorocznego Grand Prix, jednak tym razem pożegnał się z eliminacjami na wczesnym etapie. Czy Leon liczy na dziką kartę w kolejnych rundach? – Być może. Jeśli ktoś uzna to za stosowne. To jednak nie moja decyzja. Będę starał się jechać jak najlepiej w każdych zawodach i zobaczymy co będzie – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

 

 

 

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST