Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Cieszymy się, że wygraliśmy te zawody – rozmowa z Januszem Kołodziejem.

07/05/2013 0:00:00
Redakcja

W minioną niedzielę tarnowskie Jaskółki odniosły bardzo ważne zwycięstwo w derbach południowej Polski. 9 punktów i bonus zdobył Janusz Kolodziej, a oto co powiedział Koldi po zawodach.

Według Janusza drużyna tarnowska była po prostu tego dnia lepsza – Tak jak powiedział na konferencji Grzesiek Walasek, byliśmy po prostu tego dnia równiejszą drużyną i to pozwoliło nam na zwycięstwo. Każdy potrzebuje punktów i każdy z nas chce wykorzystać jak najlepiej swoje możliwości, bo dotychczas mieliśmy dosyć pod górę. Nie było łatwo o to zwycięstwo, jednak cała drużyna pojechała dobrze, zapunktowała i dzięki temu udało się wygrać – stwierdził.
Mimo wygranej Janusz widzi jeszcze pewne mankamenty w jeździe drużyny – Różnie bywa też ze sprzętem. Na chwilę obecną nie wszyscy zawodnicy, zarówno rzeszowscy, jak i tarnowscy nie są jeszcze w pełni spasowani sprzętowo z torami, przez co nie do końca pokazują swoją prawdziwe umiejętności. Potrzeba czasu, żeby wszystko dograć. Zapewne dopiero gdzieś w połowie sezonu bądź na jego końcu każdy będzie mógł jechać na całego. Pogoda też na pewno zrobiła swoje, bo padał deszcz i przez to rzeszowianie nie mogli w piątek czy sobotę trenować – tłumaczy.

Kołodziej skomentował również swoją postawę na torze – Nie jestem z siebie zadowolony. Też bardzo się męczę, chciałbym coś pozmieniać na lepsze. Potrzebuję treningów, jazdy, bo to pozwoli w pełni rozwinąć skrzydła. Brakuje mi jazdy, brakuje czegoś w sprzęcie, dlatego nie wygląda to tak, jakbym chciał. Na moją dyspozycję składa się wszystko po kolei – sprzęt, forma fizyczna itd., bo jak coś nie pasuje to “pikujesz” w dół – ucina.

Dla Unii Tarnów zwycięstwo to było bardzo ważne po ostatnich porażkach, Janusz wierzy, że teraz będzie już tylko lepiej – Na razie cieszymy się, że wygraliśmy te zawody, a jak będzie dalej? Tak naprawdę nie wiemy, bo na chwilę obecną to drugie zwycięstwo na cztery możliwe. Rzeczywistość pokaże jak to będzie wyglądało. Będziemy pracować nad sobą, aby utrzymać dobrą passę i móc rozkręcać się jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że ten mecz to dla nas swoiste przełamanie i od tego momentu wszystko będzie szło tylko lepiej. Mieliśmy swoje problemy, a właściwie to wciąż je mamy, jednak wierzę, że będzie ich coraz mniej – powiedział na zakończenie

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST