Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Ciągle testuję nowe silniki” – Martin Vaculik

03/15/2014 0:00:00
Redakcja

W czwartek tarnowscy żużlowcy zakończyli na ten tydzień pierwsze treningi na domowym torze. Przy ulicy Zbylitowskiej 3 nie zabrakło ulubieńca tarnowskiej publiczności – Martina Vaculika.

Słowak przyznaje, że jest bardzo zadowolony z treningów. – Było naprawdę dobrze. Ciągle testuję nowe silniki. Jak dla mnie wygląda to okay – przyznaje.

W przerwie zimowej tarnowski tor uległ zmianie. Dosypano na niego  500 ton sjenitu. Nawierzchnia ma być bardziej atrakcyjna do ścigania, co zauważa Martin Vaculik. – Tor jest bardzo dobry. Jak na pierwsze jazdy jest bardzo bezpieczny. Można się na nim fajnie ścigać – stwierdza.

Słoneczna aura pozwala zawodnikom zapoznać się z torem i przetestować nowy sprzęt. W związku z tym już w przyszłym tygodniu znów ujrzymy zawodników pod taśmą. – Na przyszły tydzień mamy zaplanowane treningi. Myślę, że pogoda będzie nam sprzyjała tak jak do tej pory – mówi.

Duża ilość Kibiców obecnych podczas trzech dni treningów potwierdza, że tarnowscy fani są spragnieni żużla w TarnowieNa treningach ludzi jest naprawdę sporo. Fajnie, bo widać, że tak jak my czekają na rozpoczęcie sezonu – kończy.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST