Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Chciałbym jeździć w Tarnowie do końca swojej kariery”

13/07/2013 0:00:00
Redakcja

W ostatniej kolejce ligowej Unia Tarnów pokonała w ramach Derbów Południa sąsiada zza miedzy, zespół PGE Marmę Rzeszów. W spotkaniu znakomicie spisał się Leon Madsen, który był jednym z liderów Jaskółek.

Duńczyk może być zadowolony z wyniku indywidualnego, ponieważ wywalczył dwanaście punktów, jak i drużyny, która zgarnęła komplet trzech punktów. – To był dla nas bardzo dobry mecz. Mogę być zadowolony zarówno z wyniku indywidualnego, jak i postawy całej drużyny. W ostatnim biegu miałem trochę problemów, ale tak to jest w ciężkich spotkaniach. Chciałem powalczyć przy krawężniku, ale nie do końca mi to wyszło – powiedział.

Po ostatnich trzech meczach w Tarnowie wygląda, że Leon ma już problemy zdrowotne za sobą. – Jeżeli chodzi o moje zdrowie, to z każdym dniem jest coraz lepiej. Czuję się dobrze i widać to chyba także na torze. Nie patrzę na to, przeciwko komu startuję. Chcę wygrywać z każdym – zakomunikował.

Sympatyczny Duńczyk ma nadzieję, że Jaskółkom uda się wywalczyć awans do play-off. – Ja mam nadzieję, że będziemy mieli szczęśliwe zakończenie w tegorocznym sezonie. Jako drużyna wyglądamy znacznie lepiej niż na początku rozgrywek. Jestem przekonany, że stać nas na wyjazdowe zwycięstwa, chociażby w Gorzowie czy w Lesznie. W tej chwili nie możemy już spoglądać na wyniki innych drużyn. W końcówce tej rundy należy także pozostać skupionym, aby nie przytrafiła się jakaś niepotrzebna kontuzja – zakomunikował.

W najbliższym czasie Leon ma zamiar wybrać się na krótki wypoczynek, aby zregenerować siły. – Wybieram się na krótkie wakacje. Po tych wszystkich kontuzjach i powrocie na tor, chcę trochę odpocząć na Majorce. Po krótkim urlopie mam nadzieję przyjechać do Polski bojowo nastawiony przed kolejnymi meczami – powiedział.

Po spotkaniu niektórzy pytali, czy Leon w przerwie zimowej był bliski zamienienia plastronu z Jaskółką na Żurawia. – To trochę dziwne pytanie w środku sezonu (śmiech). Padło ono pewnie dlatego, że jeździliśmy teraz z rzeszowską ekipą (śmiech). Tak na poważnie, to nie liczy się dla mnie w tej chwili nic innego, niż jazda w tarnowskiej drużynie. Słowa o chęci pozostania w tej drużynie nie są żadną kurtuazją. Staram się dawać z siebie wszystko i pracuję jak mogę na dobry wynik. Bardzo chciałbym jeździć w Tarnowie do końca swojej kariery. Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu będę bronić barw Jaskółek – zakończył zawodnik Unii Tarnów.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST