Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Cały czas poznaję ten tor” – Krzysztof Buczkowski

04/04/2014 0:00:00
Redakcja

Dzisiaj na torze żużlowym w Mościcach odbył się kolejny trening tarnowskich Jaskółek, w którym udział wziął Krzysztof Buczkowski.

Nowy zawodnik Grupy Azoty Unii Tarnów jest bardzo zadowolony ze swoich postępów, jakie czyni z treningu na trening na tarnowskim owalu. –Bardzo dużo trenujemy. Jazdy w pojedynkę nam sporo dają. Cały czas poznaję ten tor. Pierwsze selekcje sprzętu już mieliśmy, jutro i pojutrze będą następne. Całe szczęście, że mamy tyle jazdy i jest gdzie to sprawdzić. Mam nadzieję, że przed tym pierwszym meczem w Zielonej Górze będzie już wszystko dobrze -mówi.

Już jutro tarnowianie zmierzą się w treningu punktowanym z drużyną PGE Marmy Rzeszów. Krzysztof przyznaje jednak, że przed tym spotkaniem nie odczuwa żadnej presji. – Wydaje mi się, ze nie odczuwam żadnego zdenerwowania czy też presji. Większość ludzi wie, po co są te sparingi: żeby przetestować swój sprzęt. Nie trzeba od razu wszystkiego wygrywać, żeby czuć, że jest dobrze. Myślę, że jutro poświęcimy ten sparing na to żeby pokombinować i poszukać jeszcze lepszych ustawień -stwierdza.

W sobotnie popołudnie na torze przy ulicy Zbylitowskiej 3 nie pojawi się Greg Hancock, który w nowozelandzkim Auckland rozpoczyna walkę o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. W miejsce Grega do składu trafił Daniel Jeleniwski. – Jutro nie będzie z nami Grega Hancocka, więc jest Daniel Jeleniewski. W sumie to nic nie zmienia, bo jak wiadomo każdy skupia się na sobie w tych sparingach, żeby jak najlepiej się dopasować – przekonuje Krzysztof Buczkowski.

Na sam koniec Krzysztof przyznaje, że zaaklimatyzowanie się w Tarnowie nie było wcale trudne. –Jest mi tutaj coraz lepiej. Myślę, że te długie wyjazdy czy spanie tutaj w hotelach nie ma już dla mnie żadnego znaczenia. Czuję się tutaj naprawdę bardzo dobrze -zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST