Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Być numerem jeden w Tarnowie” – Leon Madsen

06/04/2016 19:41:44
Redakcja

Leon Madsen prezentuje przed startem sezonu bardzo dobrą dyspozycję. Są to dopiero mecze sparingowe, ale sam zawodnik przyznaje, że bardzo solidnie przepracował zimę i jest w bardzo dobrej formie – myślę, że jestem obecnie w najlepszej dyspozycji jak do tej pory w mojej karierze. Pracowałem na to bardzo ciężko podczas zimy. Pracowałem także nad sferą mentalną. Bardzo dobrze pracują silniki, które testowałem na koniec zeszłego sezonu. Jeśli dobrze przepracowałeś zimę i zaczniesz od dobrych spotkań to wszystko będzie tak jak trzeba – powiedział Leon.

Po sparingu z Betard Spartą Wrocław Leon był bardzo tajemniczy. Nie chciał wiele mówić o swoim sprzęcie, ani o tym jak zachowuje się tor po dosypaniu nowej nawierzchni. Zawodnik przyznał, że nie chce zdradzać tajemnic, aby nie ułatwiać zadania rywalom – nie mogę tego powiedzieć, ponieważ inne drużyny mogłyby z tego skorzystać (śmiech). Mogę tylko powiedzieć, że różnica jest bardzo duża. Potrzebuję teraz kompletnie innych ustawień. Myślę, że to będzie bardzo trudne dla drużyn przyjezdnych, żeby się odpowiednio dopasować – zdradził Madsen.

W przedsezonowych spekulacjach Unia Tarnów nie ma najlepszej prasy. Niektóre komentarze są wręcz uszczypliwe. Nasz zawodnik zna jednak doskonale swoje możliwości i ma bardzo ambitne cele – czasami niektóre wypowiedzi brzmią naprawdę głupio. Ja nie przejmuję się tym co różni ludzie mówią. Jeśli czują się z tym dobrze, niech tak będzie. Teraz jeżdżę dla Unii z numerem 1, więc ludzie więcej wymagają ode mnie. Dlatego bardzo ciężko pracowałem w zimie, a teraz bardzo poważnie podchodzę do treningów i sparingów, a wszystko po to, żebym był gotowy być numerem jeden w Tarnowie – zakończył Duńczyk.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST