Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Bjerre najlepszy w Szwecji

11/07/2017 21:49:30
Redakcja

Smederna Eskilstuna pokonała Indianernę Kumla 47-43. Dla zwycięskiej ekipy punktował Mikkel Michelsen, który wywalczył 8 punktów i 1 bonus. Z kolei dla Indianerny jechał Kenneth Bjerre. Nasz kapitan zanotował świetny występ zdobywając 12 punktów i 1 bonus. Nie miał on jednak wystarczającego wsparcia w kolegach z drużyny i nie udało mu się przechylić szali na korzyść drużyny z Kumli.

Eskilstuna Smederna47
1. Michael Jepsen Jensen – 0 (0,0,1*,)
2. Pontus Aspgren – 4 (2,1,1,0)
3. Grzegorz Walasek – 5+1 (1,2*,1,1)
4. Mikkel Michelsen8+1 (3,3,0,2*,0)
5. Matej Zagar – 14+1 (3,2*,3,3,3)
6. Linus Ekloef – 2 (1,1,-,0)
7. Andrzej Lebiediew – 13 (3,3,3,2,1,1)

Indianerna Kumla43
1. Piotr Protasiewicz – 6 (3,0,d,3)
2. Mateusz Szczepaniak – 3 (1,1,1,0)
3. Vaclav Milik – 8+2 (2,2*,1,2,1*)
4. Bjarne Pedersen – 4+1 (0,2,-,2*)
5. Kenneth Bjerre12+1 (2,3,2*,3,0,2)
6. Ludvig Lindgren – 3 (0,0,-,3)
7. Victor Palovaara – 7+1 (2,0,3,0,2*)

Bieg po biegu:
1. Protasiewicz, Aspgren, Szczepaniak, Jensen 2:4
2. Lebiediew, Palovaara, Ekloef, Lindgren 4:2 (6:6)
3. Michelsen, Milik, Walasek, Pedersen 4:2 (10:8)
4. Zagar, Bjerre, Ekloef, Palovaara 4:2 (14:10)
5. Lebiediew, Pedersen, Aspgren, Lindgren 4:2 (18:12)
6. Michelsen, Walasek, Szczepaniak, Protasiewicz 5:1 (23:13)
7. Bjerre, Milik, Aspgren, Jensen 1:5 (24:18)
8. Palovaara, Bjerre, Walasek, Michelsen 1:5 (25:23)
9. Lebiediew, Zagar, Szczepaniak, Protasiewicz (d) 5:1 (30:24)
10. Bjerre, Lebiediew, Jensen, Palovaara 3:3 (33:27)
11. Lindgren, Palovaara, Lebiediew, Ekloef 1:5 (34:32)
12. Zagar, Michelsen, Milik, Szczepaniak 5:1 (39:33)
13. Protasiewicz, Pedersen, Walasek, Aspgren 1:5 (40:38)
14. Zagar, Milik, Lebiediew, Bjerre 4:2 (44:40)
15. Zagar, Bjerre, Milik, Michelsen 3:3 (47:43)

Równie zacięte spotkanie miało miejsce w Malilli, gdzie miejscowa Dackarna uległa Elit Vetlandzie 44-46. Bardzo słaby występ zanotował Peter Ljung, który jadąc z pozycji rezerwowego zdobył tylko 3 punkty.

Dackarna Malilla – 44
1. Fredrik Lindgren – 5 (0,3,2,0)
2. Mads Korneliussen – 3+1 (1,0,2*,0)
3. Patryk Dudek – 13 (2,3,2,3,3)
4. Rune Holta – 9+4 (1*,2*,1*,3,2*)
5. Maciej Janowski – 7+1 (2,2,2*,1)
6. Peter Ljung – 3 (2,0,0,1)
7. Joel Kling – 4+1 (1*,3,0,0)

Elit Vetlanda – 46
1. Martin Vaculik – 9 (3,0,3,2,1)
2. Szymon Woźniak – 5+1 (2*,1,1,1)
3. Jarosław Hampel – 6+1 (3,1,0,2*)
4. Tomas H. Jonasson – 1+1 (0,1*,0,-)
5. Bartosz Zmarzlik – 12 (3,3,3,3,d)
6. Oliver Berntzon – 6+2 (d,2,1,2*,1*)
7. Jonas Davidsson – 7 (3,1,0,3)

Bieg po biegu:
1. Vaculik, Woźniak, Korneliussen, Lindgren 1:5
2. Davidsson, Ljung, Kling, Berntzon 3:3 (4:8)
3. Hampel, Dudek, Holta, Jonasson 3:3 (7:11)
4. Zmarzlik, Janowski, Davidsson, Ljung 2:4 (9:15)
5. Kling, Berntzon, Jonasson, Korneliussen 3:3 (12:18)
6. Dudek, Holta, Woźniak, Vaculik 5:1 (17:19)
7. Lindgren, Korneliussen, Hampel, Jonasson 5:1 (22:20)
8. Zmarzlik, Dudek, Holta, Davidsson 3:3 (25:23)
9. Vaculik, Janowski, Woźniak, Ljung 2:4 (27:27)
10. Zmarzlik, Lindgren, Berntzon, Kling 2:4 (29:31)
11. Davidsson, Berntzon, Ljung, Kling 1:5 (30:36)
12. Holta, Janowski, Woźniak, Hampel 5:1 (35:37)
13. Dudek, Vaculik, Berntzon, Korneliussen 3:3 (38:40)
14. Zmarzlik, Hampel, Janowski, Lindgren 1:5 (39:45)
15. Dudek, Holta, Vaculik, Zmarzlik (d) 5:1 (44:46)

Swój mecz przegrał także Artur Czaja. Jego Masarna Avesta uległa na wyjeździe Piraternie Motali 49-40. Artur nie zachwycił swoją jazdą zdobywając tylko 4 punkty. Ojcem sukcesu Piratów był… Peter Karlsson. 47-letni Szwed powrócił do ligowego ścigania i pokazał klasę zdobywając 14 punktów i 1 bonus.

Piraterna Motala49
1. Greg Hancock – 10+1 (2*,1,3,1,3)
2. Daniel Davidsson – 4 (3,1,0,-)
3. Emil Sajfutdinow – 6+1 (1,0,3,2*)
4. Krzysztof Buczkowski – 4 (0,2,1,1)
5. Niels Kristian Iversen – 11 (3,2,3,3,w)
6. Anders Mellgren – 0 (0,0,-,0)
7. Peter Karlsson – 14+1 (3,3,0,2*,3,3)

Masarna Avesta40
1. Przemysław Pawlicki – 6 (1,3,1,1,d)
2. Artur Czaja4 (0,1,3,0)
3. Tai Woffinden – 9+1 (2*,3,2,2)
4. Linus Sundstroem – 7+1 (3,2,2*,0)
5. Antonio Lindbaeck – 4+1 (1*,2,1,d)
6. Joel Andersson – 3+1 (1*,0,0,2)
7. Kim Nilsson – 5+1 (2,2,0,1*)

Bieg po biegu:
1. Davidsson, Hancock, Pawlicki, Czaja 5:1
2. Karlsson, Nilsson, Andersson, Mellgren 3:3 (8:4)
3. Sundstroem, Woffinden, Sajfutdinow, Buczkowski 1:5 (9:9)
4. Iversen, Nilsson, Lindbaeck, Mellgren 3:3 (12:12)
5. Karlsson, Sundstroem, Davidsson, Andersson 4:2 (16:14)
6. Pawlicki, Buczkowski, Czaja, Sajfutdinow 2:4 (18:18)
7. Woffinden, Sundstroem, Hancock, Davidsson 1:5 (19:23)
8. Sajfutdinow, Lindbaeck, Buczkowski, Nilsson 4:2 (23:25)
9. Czaja, Iversen, Pawlicki, Karlsson 2:4 (25:29)
10. Hancock, Karlsson, Lindbaeck, Andersson 5:1 (30:30)
11. Karlsson, Andersson, Nilsson, Mellgren 3:3 (33:33)
12. Iversen, Woffinden, Buczkowski, Czaja 4:2 (37:35)
13. Karlsson, Sajfutdinow, Pawlicki, Sundstroem 5:1 (42:36)
14. Iversen, Woffinden, Hancock, Lindbaeck (d/4) 4:2 (46:38)
15. Hancock, Sundstroem, Iversen (u/w), Pawlicki (d/start) 3:2 (49:40)

Wyniki: www.sportowefakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST