Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Bardzo dużo trenowałem” – Maciej Janowski

08/10/2013 0:00:00
Redakcja

Brązowym medalistą w Finale Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu, które odbywały się na torze w Tarnowie został Maciej Janowski. Przez cały bieg finałowy musiał on odpierać ataki zielonogórskiego juniora – Patryka Dudka.

Zawodnik Unii Tarnów przyznaje, że bardzo cieszył się z brązowego medalu, który jest dla niego wielkim osiągnięciem. – Zawody były bardzo fajne. Wszystko układało się po mojej myśli. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ jest to dla mnie ważny tytuł, a trzecie miejsce to wielkie wynagrodzenie za cały mijający sezon. – mówi Maciej po zawodach.

Czy zawodnik tarnowskich Jaskółek, do Finału przygotowywał się tak samo, jak do innych zawodów? – Dokładnie tak. Bardzo dużo trenowałem i myślę, że to też zaowocowało.

Wiele osób zastanawia się jak to jest z żużlowcami przed tak ważnymi zawodami, jakimi był niedzielny Finał. Maciej wyznaje nam, że starał się o tym wszystkim nie myśleć. A zatem jak wyglądał dzień Maćka? – Podobnie do każdego innego. Bardzo długo spałem. Gdy już wstałem to siedziałem w hotelu i surfowałem po Internecie przez długi czas. Starałem się nie myśleć o tym, że są te zawody. – opowiada zawodnik Unii Tarnów.

Niedzielny Finał przypieczętował zakończenie sezonu żużlowego na torze w Tarnowie – Mościcach. Tarnowscy Kibice w bardzo dużej liczbie stawili się na ostatni żużel w tym sezonie, aby głośno dopingować nie tylko wychowanka Unii Tarnów – Janusza Kołodzieja, ale także Macieja Janowskiego. Magic wspomniał o Kibicach, przy okazji dziękując im za obecność. – Było naprawdę bardzo dużo Kibiców, którzy wspierali mnie fantastycznym dopingiem, za co im serdecznie dziękuję. Bardzo dobrze mi się tutaj jeździ, a dzięki nim ta jazda jest jeszcze lepsza. – zakańcza Maciej Janowski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST